درباره ما

منتشرشده در Blog برچسب‌ها نوشته شده توسط Super User

 

 گروه صنعتی اکسیر

گروه صنعتی اکسیر پیشتاز در زمینه تولید، اجرا و مشاوره رنگ های صنعتی و پوشش های تخصصی می باشد، این گروه متشکل از سه مجموعه مختلف شامل واحد تولید، واحد بازرگانی و واحد اجرائی می باشد که با ساختاری کارآمد از نیروی انسانی متخصص و مجرب از طریق بکارگیری فن آوری های نوین و استفاده از روش های علمی و نظارت سازمان های بین المللی توانسته است به عنوان بازویی قدرتمند در خدمت صنعت و صنعتگران باشد . این مجموعه پیرو فعالیت های خود موفق به کسب استانداردهای: ISO OHSAS18001-2007 ، ISO 10004-2012 ، ISO 10004-2015 و IMS 9001-2015 در چارت سازمانی و تولیدی خود گردیده و همچنین به عنوان اولین مجموعه اجرائی موفق به اخذ مدرک ICorr انگلستان شده است.

 

 

 واحد تولید:

این گروه با برند اکسیر پرگاس و انتقال تکنولوژی بروز آلمان و تجهیزات تولید اقدام به تاسیس کارخانه در شهرک صنعتی شکوهیه واقع در اتوبان قم نموده است و با بهره گیری از نیروهای متخصص در زمینه آزمایشگاهی ، R&D و مشاوره از کمپانی های معتبر آلمان و ایتالیا اقدام به تولید محصولات و پوشش های صنعتی بسیار منحصر به فرد در این صنعت نموده است. در کنار نیروهای متخصص ، نیروهای با تجربه و با سوابق طولانی در صنعت رنگ در این مجموعه ضمن مطالعه و بررسی بازار کشور و نیاز صنایع کشور از جمله صنایع نفت و گاز ، فولاد و ... اقدام به تولید مواد مورد نیاز این صنایع که تا پیش از این از کشورهای خارجی تامین می گردیده ، نموده اند.

 

 

 

واحد بازرگانی:

واحد بازرگانی این مجموعه با عنوان اکسیر پارسه با در اختیار داشتن نمایندگی های انحصاری از کشورهای آلمان ، ایرلند ، نروژ و فرانسه و با تجربیات درخشان مبادرت به واردات مواد اولیه شیمیایی که مرتبط با مجموعه تولیدی اکسیر پرگاس می باشد ، نموده است.

شرکت اکسیر پارسه با عضویت در اتاق ایران – آلمان ،  ایران – روسیه  و ایران - ایتالیا و با اتکا به این عضویت ها و همراهی هیئت های تجاری کشورهای مذکور در زمینه مواد شیمیایی ، بسیاری از محصولاتی که در کشور تولید نمی شود را شناسایی و تامین نموده است.

نمایندگی شرکت های :

vنماینده انحصاری Witzenmann از آلمان

vنماینده انحصاری RIV Metall  از آلمان

vنماینده انحصاری Collin از آلمان

vنماینده انحصاری Kejlberg از آلمان

vنماینده انحصاری Bauer Consultant از آلمان

vنماینده انحصاری Vautid از آلمان

vنماینده انحصاری  افزودنی سوخت Mergi  از نروژ 

vنماینده انحصاری شیرآلات KFM  از آلمان

vنماینده انحصاری قیر پلیمری  Lagan  از ایرلند  

 

 

عضویت در اتاق بازرگانی ایران و آلمان 

عضویت در وندور لیست شرکت پتروشیمی رازی

عضویت در وندور لیست شرکت نفت فلات قاره ایران

عضویت در وندور لیست شرکت پالایشگاه نفت بندر عباس

عضویت در وندور لیست شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب

عضویت در وندور لیست شرکت تأمین و تصفیه آب و فاضلاب تهران

سوابق درخشان خدماتی در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی

راه اندازی بیش از 6 خط تولید الکترود جوشکاری در شهرهای مختلف ایران

ارائه خدمات در خصوص پوشش های ضد خوردگی و تجهیزات پتروشیمی بندر امام – خطوط لوله و مخابرات و شرکت نفت مرکزی

 

سابقه درخشان کارکرد با شرکتهای آلمانی:

  EVT

 IKE

 ABB

 IEI

 BASF

 

** تأییدیه های فوق ضمیمه می باشد.

 گذراندن دوره L 1  ، Painting inspector ، ICORR از انگلستان

 

 عضویت فعال در انجمن خوردگی ایران

 

واحد اجرایی: این مجموعه با توجه به لزوم اجرای پوشش ها و رنگ های صنعتی به شکل صحیح و طبق استاندارد اقدام به تشکیل اکیپ های اجرایی مجرب و آموزش افراد و اعزام نیروهای اجرایی به دوره های اموزشی و سپس اخذ مدارک معتبر بین المللی نموده است و همواره سعی نموده است تا همزمان با انتقال تکنولوژی های جدید به کشور دانش فنی تیم اجرایی نیز ارتقاء یابد که از این جمله فعالیت ها می توان به کسب مدرک معتبر ICorr در زمینه اجرای رنگ از کشور انگلستان اشاره نمود. همچنین این مجموعه با خرید جدیدترین تجهیزات و تهیه مدرن ترین ماشین آلات مورد نیاز اعم از ایرلس های نوین ، دستگاه های سند بلاست نوین و تجهیزات بازرسی و آزمایشگاهی فوق تخصصی کوتینگ، علاوه بر اجرای صحیح انواع پوشش ها با کاهش میزان هدر رفت مواد هزینه ی تمام شده ی کمتری را برای مشتریان خود به ارمغان آورده است. این مجموعه به پشتیبانی تولید مناسب و بهبود خدمات ، اقدام به تاسیس اولین فروشگاه رنگ های تخصصی در تهران نموده است.  

Loading...