پنج شنبه, 19 اسفند 1400 ساعت 08:31

کفپوش اپوکسی سوله

نوشته شده توسط

کفپوش اپوکسی سوله از جمله کفپوش‌هایی است که در تهیه آن از رزین و سفت کننده‌ای که آن را هاردنر می‌نامند استفاده می‌شود. این نوع کفپوش اپوکسی در ابتدا به حالت مایع بر روی کف اجرا می‌شود و به دلیل سفت کننده‌ای که درون آن استفاده می‌شود پس از اجرا و در واقع بعد از گذشت مدت زمانی خشک می‌شود. به جهت خشک شدن سطوح حدود سه روز زمان لازم است و نباید پس از اجرایی شدن این کفپوش بر روی آن راه بروید تا علاوه بر جلوگیری از آسیب رسی به سطوح، سطح در مدت زمان مناسبی خشک شود.

در حال حاضر از کف سازی اپوکسی در بسیاری از سوله‌ها استفاده می‌شود و دلیل آن نیز مقاومت بالایی است که این نوع کفپوش‌ها در برابر وسایل فیزیکی و مکانیکی دارند. در حالت معمول در سوله‌ها تردد ماشین‌های سنگین انجام می‌شود و به همین دلیل کفپوش سوله باید از مقاومت بالایی برخوردار باشد تا دچار سایش و خش نشود.

ذکر این نکته بسیار جالب است که کفپوش اپوکسی سالن تولید دارای ضخامت بسیار کمی هستند و با این حال مزایای بسیاری را برای مصرف کنندگان به همراه می‌آورند. کف سازی اپوکسی در کارخانه‌ها دارای ضخامتی نزدیک به 3 میلی متر است اما می‌تواند وزن ماشین‌های سنگین برابر با 10 تن را نیز به راحتی تحمل کند!

مزیت استفاده از کفپوش اپوکسی سوله در چیست؟

همان‌طور که می‌دانید از سوله‌ها به عنوان یک محل برای ذخیره کردن تجهیزات متنوع استفاده می‌شود و نفوذ آب از طریق کف این سوله‌ها می‌تواند به مصالحی که در انبارها وجود دارند آسیب وارد کنند، اما در صورتی که کف سازی اپوکسی در سوله‌ها انجام شود این اتفاق رخ نمی‌دهد و علاوه بر آب، مایعات دیگری همچون روغن نیز به هیچ وجه جذب کف نخواهد شد و بدین صورت آسیبی هم به مصالح وارد نمی‌شود.

کفپوش اپوکسي سوله

زمانی که از کفپوش سوله اپوکسی براي سالن تولید استفاده شود مقاومت بتن افزایش پیدا می‌کند و بدین صورت از سایش، فرسایش، تخریب و آسیب‌هایی که توسط مواد شیمیایی به کف ایجاد می‌شوند نیز جلوگیری می‌شود. اجرایی شدن کفپوش سوله به صورت کاملا یک دست و بدون هیچ‌گونه درز انجام می‌شود و می‌تواند تردد انسان‌ها و ماشین‌ها را به راحتی فراهم سازد.

علاوه بر تمامی موارد اشاره شده کفپوش اپوکسی کارخانجات و سوله‌ها ضخامت بسیار پایینی داشته و از دوام بالایی برخوردار هستند. با کمک کف سازی اپوکسی عملیاتی همچون شستشو کفپوش اپوکسی می‌تواند در مدت زمان کم انجام شود. این نوع کفپوش اپوکسی سالن تولید از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و به راحتی دچار خرابی نمی‌شوند اما در صورتی که این اتفاق رخ دهد تعمیر آن به راحتی انجام می‌شود.

چگونگی اجرایی شدن کفپوش اپوکسی سالن تولید

اجرایی شدن کفپوش سوله بسیار مهم است و می‌تواند علاوه بر جلوگیری از لیز بودن سطوح و خطراتی که به این دلیل ایجاد می‌شوند، زیبایی محیط را دو چندان سازند. پیش از اجرایی کردن کفپوش اپوکسی کارخانجات باید بازدید از سطح انجام شود. یک شرکت خوب در جهت اجرایی کردن کفپوش سوله، پیش از کف سازی اپوکسی در وهله اول مهندسین فنی را برای بازدید از سطوح به محل مورد نظر اعزام می‌کند.

مهندسین فنی از سطوح بازدید به عمل آورده و به جهت آماده سازی کف بررسی‌های لازم را انجام می‌دهند و در مورد مشکلاتی که در کف وجود داشته باشد با صاحبین کسب و کار صحبت‌های لازم را به جهت تعمیر انجام می‌دهند، سپس برای انجام کار افراد آموزش دیده‌ای به محل اعزام می‌شوند که ابتدا در صورت ایجاد مشکلات همچون درز، ترک و غیره به ترمیم سطح پرداخته و سپس هرگونه آلودگی اعم از چربی، گرد و غبار و غیره را از سطوح پاک می‌کنند.

پس از بررسی و رفع مشکلات موجود بر روی سطح حال باید از خشک بودن زمین اطمینان حاصل کرده و پس از آن زیرسازی لازم را انجام داد. پس از انجام تمامی مراحل گفته شده کار ساب زدن را به انجام رسانده و زمین را به خوبی زبر می‌کنند تا بتوان بر روی آن از کفپوش‌های رزینی به صورت 2 لایه یا 3 لایه استفاده کرد.

رنگ اپوکسی میانی دو جزیی آمین

اولین مرحله در اجرایی کردن کفپوش اپوکسی سالن تولید پرامیر بوده که به خوبی بر روی سطح اجرایی می‌شود. پرامیر به دلیل خاصیت چسبندگی دو طرفه‌ای که دارد می‌تواند با کمک غلتک روی سطح اجرا شده و در مرحله دوم کار لایه میانی به جهت مقاومت و دوام بیشتر بر روی سطح انجام می‌شود و در نهایت نیز لایه پایانی بر روی سطح اجرا شده و به مدت 3 روز به کفپوش اپوکسی اجازه می‌دهند تا به خوبی خشک شود.

بهترین نوع کفپوش برای استفاده در کفپوش سوله کدام است؟

کفپوش‌های رزینی بهترین نوع کفپوش برای کف سازی سوله عنوان شده است. حتما در طول این مطلب متوجه شدید که کفپوش اپوکسی دارای مزیت‌های بسیاری بوده که می‌توان از اصلی‌ترین آن به دوام و ماندگاری بالا، سهولت در شستشو، جلوگیری از خش و سایش و غیره اشاره کرد که تمامی این موارد می‌تواند به انتخاب این نوع کفپوش‌ها به عنوان کفپوش سوله  و کفپوش اپوکسی کارخانجات منجر شود.

کفپوش‌های رزینی در حال حاضر در بسیاری از کارخانجات، سوله، صنایع بهداشتی، درمانی و غیره مورد استفاده قرار می‌گیرند. اصلی‌ترین چیزی که در کفپوش‌های رزینی وجود دارد،  زیرسازی سطوح است. بنابراین اگر قصد دارید کفپوش رزینی را در کارخانجات مورد استفاده قرار دهید باید توجه کنید که کفپوش‌ها از کیفیت و دوام بالایی برخوردار باشند و در ابتدا کف را به خوبی زیرسازی کنید.

به طور معمول کفپوش اپوکسی کارخانجات دارای ضخامت‌های متغییری بین 1 تا 4 میلی متر هستند که بهترین نوع آن 3 میلی متری است. در نهایت برای اجرایی شدن کفپوش‌های رزینی آن را در 2 و یا 3 مرحله انجام می‌دهند که این 3 مرحله متشکل از لایه ابتدایی یا پایه - لایه میانی - لایه نهایی است.

در برخی مواقع به دلیل حساسیت کمتری که در کارخانجات دکوراتیو وجود دارد از کفپوش اپوکسی به صورت 2 لایه استفاده می‌شود اما در مواقعی که ماندگاری و دوام کفپوش از اهمیت بالایی برخوردار باشد از کفپوش رزینی به صورت 3 لایه استفاده می‌شود که می‌تواند در مدت زمان بالایی کفپوش را بدون تغییر بر روی سطح نگه داشته و مزایای بسیاری را علاوه بر زیبایی و دوام نصیب مصرف کنندگان کند.

شنبه, 25 دی 1400 ساعت 13:53

پرایمر اپوکسی مخصوص بتن

نوشته شده توسط

سازه های بتنی مانند هر ماده دیگری در معرض فرسایش و آسیب پذیری قرار دارند. این مواد با وجود استحکام بالا که آنها را برای کاربرد در ساخت سازه های مختلف مناسب کرده است، در برابر عوامل مختلفی مانند نمک ها، سولفات ها، برخی ترکیب های شیمیایی خاص مانند کلرید ها و مواد دارای خاصیت اسیدی آسیب پذیرند. پرایمر اپوکسی مخصوص بتن یک راه مناسب جهت محافظت از سازه های بتنی است که باید در شرایط مناسب و خاص خود مورد استفاده قرار بگیرد.

همان طور که گفته شد، کف ها و سازه های بتنی در برابر عواملی مانند انواع نمک و سولفات، کلریدها و مواد اسیدی و سودها آسیب پذیرند. این گونه عوامل به تدریج موجب تغییر بافت و ساختار بتن شده و آن ها را دچار فرسایش می کنند. به این عوامل می توان اشعه فرابنفش خورشید را نیز اضافه کرد. این اشعه پر قدرت و مخرب در بهترین حالت موجب تغییر رنگ و تخرین لایه سطحی سازه های بتنی می شود.

بنابراین برای افزایش طول عمر و کاهش هزینه ها و زحمات، باید با راهکارها و ابزارهای مناسب از بتن محافظت کرد. پوشش های مخصوصی با همین هدف ایجاد شده اند که انواع مختلفی دارند. این پوشش ها باید با استفاده از ماده چسبناکی به نام پرایمر به سطح بتن متصل شوند تا به خوبی کار خود را انجام داده و مانع از آسیب و فرسایش بتن گردند.

البته یک نکته مهم در این میان این است که باید برای هر بتن با کاربرد خاصی از نوع مخصوص و مناسب پرایمر استفاده کرد. به عنوان مثال اگر بخشی از یک ستون بتنی در داخل خاک باشد، بیشترین احتمال آسیب پذیری مربوط به عواملی مانند نمک ها و سولفات ها خواهد بود. در همین راستا باید برای محافظت از آن از پرایمر مخصوصش استفاده کرد.

پرایمرها با توجه به فاکتورهای گوناگونی انتخاب می شوند. از جمله این فاکتورها می توان به شرایط محیطی مانند جنس خاک و عوامل آسیب زای داخل آن اشاره کرد. هم چنین درجه رطوبت محیط و خاک، شرایط آب و هوایی و دمای معمول منطقه، شرایط فیزیکی و هزینه های کار نیز از دیگر فاکتورهای تاثیرگذار هستند.

یکی از پرکاربردترین انواع پرایمر بتن، پرایمر اپوکسی مخصوص بتن است که به شکل گسترده ای تولید و مصرف می شود. در تولید پرایمر اپوکسی مخصوص بتن از رزین های اپوکسی و به ویژه اپوکسی پلی آمین استفاده می شود. به کار بردن این ترکیب مقاومت و کارایی این محصول را تا حد قابل توجهی بالا می برد. به طور کلی مزیت های برتر پرایمر اپوکسی مخصوص عبارتند از ویسکوزیته ی بسیار پایین، نفوذ بالا، مقاومت عالی در برابر عوامل آسیب زا و فرساینده و چسبندگی عالی.

معرفی پرایمر اپوکسی مخصوص بتن

پرایمر اپوکسی مخصوص بتن به صورت لاک بوده و گرانروی بسیار پایینی دارد. همین موضوع باعث می شود تا پرایمر اپوکسی به خوبی تا اعماق درون بتن نفوذ کرده و افزایش طول عمر و دوام آن را تضمین کند. یک پرایمر خوب و با کیفیت چسندگی زیاد دارد. پرایمر اپوکسی نیز از این قاعده مستثنا نبوده و از قابلیت چسبندگی بسیار بالایی برخوردار است. این پرایمر به خوبی به بتن و لایه های بعدی متصل می گردد و به خوبی آن را تحت پوشش خود در می آورد.

 

رطوبت و مواد شیمیایی مختلف نظیر اسیدها، سودها، سولفات ها و کلریدها قادرند به بافت و ساختار بتن آسیب های تدریجی جدی وارد کنند. پرایمر اپوکسی مخصوص بتن در برابر نفوذ این مواد کاملا مقاوم بوده و به خوبی از بتن در برابر فرسایش و آسیب محافظت می کند.

ویژگی های پرایمر اپوکسی مخصوص بتن

1- قابلیت نفوذ بسیار خوب در میان منافذ و لایه های بتنی و در نتیجه ایجاد پوشش سراسری جهت محافظت از آن

2- گرانروی بسیار پایین و مناسب که موجب حرکت روان و سریع و آسان آن می شود

3- برخورداری از ویژگی چسبندگی بسیار بالا

4- ارتقای کیفیت و بهبود اتصالات در کفپوش بتن و اجزای بتن

5- برخورداری از انعطاف پذیری بالا و در نتیجه، سازگاری زیاد با انواع سیستم های گوناگون

6- مقاومت طولانی مدت و موثر در برابر ساییدگی، عوامل آسیب رسان شیمیایی و فیزیکی

شرایط استفاده از پرایمر اپوکسی مخصوص بتن

همان طور که پیش از این نیز گفته شد، پرایمر اپوکسی مخصوص بتن از انعطاف پذیری بالایی برخوردار است. این به آن معناست که این محصول با شرایط و سیستم های مختلفی سازگاری داشته و گستره کاربرد آن وسیع است. با این حال باید توجه شود که در مواردی که بتن خشک نبوده و دارای مقادیری از روغن یا چربی است نمی توان از این محصول استفاده کرد.

بهترین شرایط استفاده از پرایمر اپوکسی مخصوص بتن، هنگامی است که بتن خشک بوده و فاقد روغن و یا چربی است.

نحوه استفاده از پرایمر اپوکسی مخصوص بتن

برای استعمال پرایمر اپوکسی باید ابتدا برآمدگی ها و ناهمواری هایی که بر روی سطح بتن مورد نظر دیده می شوند با استفاده از دستگاه ساب برطرف بشوند تا به سطحی بدون برآمدی و ناصافی برسیم. هم چنین لازم است در سطح بتن مورد نظر خراش هایی ایجاد شود. هدف از ایجاد این خراش ها رسیدن به چسبندگی حداکثری و در نتیجه تاثیر بیشتر پرایمر اپوکسی مخصوص بتن است.

خراش ها با استفاده از دستگاه های مخصوص بر روی بتن ایجاد می گردند. یک نکته بسیار مهم هنگام استعمال پرایمر اپوکسی مخصوص بتن آن است که در سطح بتن مورد نظر نباید هیچ گونه مواد ناپایدار، سست و یا آلاینده وجود داشته باشد. دلیل این امر بالا بردن چسبندگی و تاثیر محافظتی بیشتر پرایمر اپوکسی است که تنها در صورت فقدان آلودگی و مواد ناپایدار در سطح بتن امکان پذیر است.

بهترین شرایط دمایی برای استعمال این محصول دمای بین 10 تا 50 درجه است. برای استفاده از پرایمر اپوکسی باید اجزای رنگ با نسبت مناسب و طبق دستور العمل های راهنما با یکدیگر ترکیب شده و به خوبی هم زده بشوند. با استفاده از قلم مو و غلتک می توان مرحال نهایی اعمال این محصول را به انجام رساند.

با رعایت نکاتی که در بالا ذکر شد می توان پرایمر اپوکسی مخصوص بتن را به بهترین شکل مورد استفاده قرار داد و از اثرات محافظتی آن اطمینان حاصل کرد. فراموش نشود که این ماده یک ترکیب شیمیایی خاص است و لازم است هنگام استعمال آن از دستکش ها و ماسک استاندارد استفاده بشود.

 

رنگهای ترافیکی

انواع رنگ های ترافیکی:

از آنجا که کوچه‌ها، خیابان‌ها، بزرگراه‌ها و جاده‌ها، اصلی‌ترین و حیاتی‌ترین شریان‌های ارتباطی درون‌شهری و برون‌شهری محسوب می‌شوند، ایمن‌سازی آن‌ها دارای اهمیت ویژه‌ای است. در همین راستا، خط‌کشی جاده‌ها و ترسیم علائم راهنمایی و رانندگی سبب می‌شود که وسایل نقلیه در مسیر صحیح حرکت کنند و احتمال بروز حادثه به حداقل برسد. به همین خاطر، خط کشی جاده ها و ترسیم علائم و نشان‌های هدایت‌کننده و هشدار دهنده بر روی آسفالت اهمیت زیادی دارد. برای انجام این کار، و درج نشانه‌ها و علائم روی آسفالت، از رنگ‌های مخصوصی به نام رنگ ترافیکی استفاده می‌شود. این نوع رنگ ها تحمل شرایط نامساعد جوی را داشته و از مقاومت سایشی بالایی برخوردارند. درنتیجه طی گذر زمان و با عبور و مرور وسایل نقلیه مختلف، دچار آسیب‌دیدگی نمی‌شوند.

رنگ ترافیکی چیست و چه کاربردی دارد؟

رنگ ترافیکی از خانواده رنگ‌های صنعتی است و اغلب بر پایه رزین‌های آکریلیک ترموپلاست و آلکید-کلرو کائوچو تولید می‌شود. رنگ‌های ترافیکی برای هدایت و کنترل ترافیک جاده و خیابان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. در حقیقت، این رنگ‌ها که به علائم افقی نیز مشهور هستند برای نشان دادن قوانین راهنمایی و رانندگی، علامت‌گذاری منطقه، حریم گذاری، خط‌کشی، و غیره کاربرد دارند.

انواع رنگ ترافیکی

رنگ های ترافیکی کاربردهای متفاوتی دارند و متناسب با هدف و شرایط، مورد استفاده قرار می‌گیرند. این رنگ ها عموماً به سه دسته تقسیم می‌شوند:

 • رنگ ترافیکی سرد
 • رنگ ترافیکی گرم
 • رنگ ترافیکی چند جزئی

رنگ ترافیکی سرد:

معمولاً از رنگ ترافیکی سرد جهت خط‌کشی خیابان، به‌صورت ممتد و منقطع، استفاده می‌شود. در واقع رنگ ترافیکی سرد برای رنگ جاده‌ای در داخل و بیرون شهر مناسب است. رنگ‌های ترافیکی سرد در انواع زیر تولید می‌شوند: رنگ ترافیکی بر پایه رزین‌های کلر و کائوچو رنگ ترافیکی بر پایه رزین‌های اکریلیک ترموپالستیک رنگ ترافیک آکریلیک دو جزئی رنگ ترافیک اپوکسی دوجزئی رنگ ترافیک پلی یورتان دوجزئی

رنگ ترافیکی گرم:

از آنجا که رنگ ترافیکی گرم خاصیت خشک شدن سریع دارد، برای خط‌کشی مسیرهایی نظیر اتوبان‌ها و بزرگراه‌ها که حجم تردد بالایی دارند، مناسب است. در حقیقت، تفاوت اصلی میان رنگ ترافیکی سرد و گرم، نحوه‌ی اجرای آن‌ها است و از هر دوی این رنگ‌ها جهت خط کشی جاده ها استفاده می‌شود. اما رنگ های ترافیکی گرم به دلیل آنکه سریع‌تر خشک می‌شوند برای خط‌کشی مسیرهای پرتردد مناسب‌تر هستند. رنگ ترافیکی گرم به سه روش اسپری، اسکرید، و اکستروژن در محدوده‌ی ضخامتی 500 تا 6000 میکرون اجرا می‌شوند. رنگ ترافیکی گرمنیز در انواع زیر در بازار موجود هستند: رنگ ترافیک هیدروکربنی گرم رنگ ترافیک کلیدی گرم رنگ ترافیک اپوکسی گرم

رنگ ترافیکی چند جزئی:

رنگ ترافیکی چند جزئی بر اثر یک واکنش گرمازا و اختلاط چند ماده با هم ساخته می‌شود. رنگ چند جزئی چسبندگی بسیار خوبی روی آسفالت و بتن دارد. معمولاً از رنگ ترافیکی چند جزئی برای خط‌کشی و علامت‌گذاری خطوط عابر پیاده استفاده می‌شود. در حقیقت، از آنجایی که خطوط عابر پیاده معمولاً حجم تردد نسبتاً بالایی دارد، باید رنگی برای خط‌کشی آن‌ها استفاده شود که مقاومت سایشی بالایی داشته باشد. از این‌رو، رنگ ترافیکی چند جزئی می‌تواند بهترین گزینه برای این کار باشد.

ویژگی‌های رنگ ترافیکی باکیفیت

یک رنگ ترافیکی باکیفیت می‌بایست مقاومت سایشی بالایی داشته باشد و در برابر شرایط مختلف جوی و آب‌و‌هوایی نیز مقاوم باشد. رنگ ترافیکی باکیفیت، چسبندگی بسیار خوبی به سطوح آسفالت و بتن داشته و در برابر عوامل مکانیکی و ضربه و همچنین تأثیرات نور خورشید، مقاوم است. هر چه رنگ ترافیکی سرعت خشک شدن بیشتر و خواص تیکسوتروپی بالاتری داشته باشد، مطلوب‌تر است.

عوامل مهم در ماندگاری رنگ ترافیکی

ماندگاری رنگ ترافیکی به عوامل مختلفی بستگی دارد که از میان آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کیفیت رنگ ترافیکی: ترجیحاً از رنگ‌های مرغوب و باکیفیت استفاده شود. بستر اجرائی: بستر کار، آماده‌سازی و مناسب‌سازی شده باشد. نحوه اجرا و کارکرد مجری: می‌بایست تمام استانداردها رعایت شود. کرد: در کنار عواملی که ذکر شد، موارد دیگری نیز بر ماندگاری رنگ ترافیکی روی جاده و آسفالت تأثیرگذار هستند. برای مثال، درصورتی‌که در زمستان از زنجیر چرخ استفاده شود و یا برف‌روبی با ماشین‌های تیغ‌دار برف‌روب انجام شود، سبب می‌شود که ماندگاری رنگ ترافیکی به‌مراتب کمتر شود. استفاده از لاستیک‌های یخ‌شکن میخ دار، استفاده از ماسه و نمک جهت یخ‌زدایی جاده‌ها در زمستان، و سایر عوامل مشابه، همگی در کاهش عمر رنگ ترافیکی دخیل هستند. از طرف دیگر، عدم بارندگی در جاده‌ها و آلودگی‌های محیطی سبب می‌شود که این رنگ‌ها پس از گذشت زمان جرم گرفته و محو شوند. یکی دیگر از موارد تاثیرگذار در کاهش عمر و ماندگاری رنگ های ترافیکی، روغن‌ریزی و نشت سوخت از وسایل نقلیه است که سبب می‌شود برخی رنگ‌ها، به ویژه رنگ‌های گرم، در آنها حل شوند. اما یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در ماندگاری رنگ ترافیکی، زیرسازی مناسب برای آسفالت است. چنانچه آسفالت جاده و خیابان دارای زیرسازی مناسبی نباشد، پس از روکش کردن و اجرای رنگ ترافیکی، ترک‌های طولی و عرضی روی جاده ایجاد می‌شود و به رنگ آسیب می‌رساند.

بازرسی پروژه رنگ‌آمیزی

یکی از عوامل مهم در تضمین کیفیت خط‌کشی جاده‌ها، نظارت دقیق بر نحوه‌ی اجرا در طول پروژه است. پس‌ از آنکه کارخانه تولید رنگ ترافیکی اکسیرپرگاس، محصول مربوطه را تولید کرده و به بازار عرضه نمود، خریدار می‌تواند رنگ مورد نظر خود از واحد فروش شرکت اکسیرپرکاس خریداری کند. پس ‌از آنکه خرید رنگ ترافیکی، متناسب با نوع نیاز و هدف پروژه انجام شد، نوبت به آماده‌سازی محل خط‌کشی می‌رسد. بهتر است قبل از شروع خط‌کشی، مواردی از قبیل دمای هوا، سطح جاده، و میزان رطوبت بررسی‌ شده و تمیزی سطح جاده چک شود. در حین انجام پروژه‌ی رنگ‌آمیزی نیز می‌بایست دمای مواد خط‌کشی، نوع و درصد تینر، ضخامت فیلم تر و ابعاد خط‌کشی، و همچنین سرعت حرکت ماشین رنگ‌آمیزی کنترل شود. علاوه بر این، میزان دانه‌های شیشه‌ای (گالسپید) مصرفی نیز می‌بایست کنترل شود. توجه داشته باشید ضخامت فیلم رنگ را می‌توان با استفاده از یک صفحه فلزی اندازه‌گیری کرد. پس از اتمام کار و اطمینان از خشک شدن کامل رنگ، لازم است ضخامت فیلم خشک رنگ و میزان بازتاب نور در شب و روز نیز سنجیده شود.

چهارشنبه, 11 بهمن 1402 ساعت 13:44

لیست رنگ های صنعتی اکسیرپرگاس

نوشته شده توسط

رنگ صنعتی از ترکیبات شیمیایی مختلفی در کارخانجات صنعتی تولید می شوند.معمولا برای جلوگیری از ساییدگی و خوردگی بدنه در صنایع  مانند بدنه کشتی ها ،رنگ آمیزی لوله ها و غیره به کار می رود.از مهمترین صنایع طرفدار رنگ صنعتی می توان به صنعت خودرو سازان و واگن سازی اشاره کرد.در بسته بندی های مواد غذایی در قوطی های کنسرو نیز از رنگ صنعتی برای جلوگیری از خوردگی و خراب شدن محتوای غذا در آن به کار می رود. اجرای رنگهای صنعتی بر روی سطوح مختلف فلزی و سیمانی به منظور حفاظت آنها در برابر خوردگی و تغییرات فیزیکی – شیمیایی انجام می گیرد.رنگ های صنعتی علاوه بر حفاظت ، خواصی نظیر براقیت ، فام رنگ ، مقاومت در برابر اصطکاک و خراشیدگی و سایش و نیز مقاومت های شیمیایی و آب و هوایی را دارند.این محصول از پرمصرف ترین رنگ ها می باشد که در زندگی بشر استفاده می شود. رنگ های صنعتی معمولاً به صورت مایع تولید شده و با استفاده از تجهیزات صنعتی مناسب ، بر روی سطح اعمال می گردند.زیر سازی در این نوع رنگ نقش بسیار مهمی را ایفا می کند. زیرا با در نظر گرفتن قیمت بالای رنگ های صنعتی انتظار می رود تا مدت ماندگاری آنها بالا بوده و نیازهای ما را هم برآورده نماید.لذا چه در سطوح فلزی و یا سطوح بتنی لازم است قبل از اعمال رنگ ، بستر سازی مناسبی مطابق با استانداردهای بین المللی صورت گیرد.رنگ های صنعتی معمولاً در ۲ یا ۳ لایه و یا بیشتر اجرا میگردند.سیکل پیشنهادی برای هر سطح با توجه به نوع کاربری و خصوصیاتی که مورد نیاز ما است ، متفاوت بوده ضمن اینکه پایه ی این محصولات ممکن است اپوکسی ، پلی اورتان ، وینیلی ، آلکیدی ، سیلیکونی ، کلروکائوچو ، پلی استر و … باشد. برخی از رنگهای صنعتی همچون اپوکسی ها و پلی اورتان ها دوجزئی بوده که طبق دستور العمل کارخانه تولید کننده با نسبت های متفاومت با یکدیگر ترکیب شده و سپس بر روی سطح اعمال می گردد و در برخی از موارد هم رنگ ها حلالی بوده و با روشهایی چون تبخیر حلال ، استفاده از انرژی تابشی uv ویا حرارت دهی به سختی لازم می رسند. خصوصیات رنگهای صنعتی با توجه به پایه رزین آنها و نیز نوع پیگمنت و افزودنی های آن می تواند متفاوت باشد. خصوصیاتی همچون مقاوم به اسیدها و بازها ، نمک ، سایش ، نور uv خورشید ، حرارت و …) اما آنچه مسلم است ، کاربرد رنگ های صنعتی در صنایع ، از تخریب تاسیسات جلوگیری کرده و هر ساله مبالغ هنگفتی در هزینه ها ، صرفه جویی می شود.

لیست رنگ های صنعتی اکسیرپرگاس

گروه محصول کد محصول نام محصول
solvent free و سرامیکی pxp200sf رنگ بدون حلال بهداشتی solvent free
solvent free و سرامیکی PXP 250 رنگ بدون حلال ضد اسید
آمین اپوکسی PXP 350 پرایمر آمین اپوکسی
آمین اپوکسی PXP 355 پوشش میانی آمین اپوکسی
آمین اپوکسی PXP 360 پوشش نهایی آمین اپوکسی
آمین اپوکسی PXP 380 رزین آمین اپوکسی
آمین اپوکسی PXP 350 هاردنر آمین اپوکسی
آمین اپوکسی PXP 320 پوشش رویه گلس فلیک GLASS FLAKE
لاک ها PXP 310 لاک آمین اپوکسی
لاک ها PXP 305 لاک آمید اپوکسی
لاک ها PXP 307 لاک پلی یورتان
آمید ها PXP 346 پوشش میانی آمید اپوکسی
آمید ها PXP 290 پوشش رویه آمید اپوکسیTOP COAT
آمید ها PXP 255 کولتار اپوکسی
پلی یورتان PXP 305 رویه پلی یورتان صنعتی
پرایمر های حاوی زینک PXP 215 زینک کرومات اپوکسی
پرایمر های حاوی زینک PXP 220 زینک فسفات اپوکسی
پرایمر های حاوی زینک PXP 212 زینک ریچ اپوکسی
پرایمر های حاوی زینک PXP 212 زینک ریچ اپوکسی
پرایمر های حاوی زینک PXP 230 زینک ریچ اپوکسی
پرایمر های حاوی زینک PXP 210 زینک فسفات آلکیدی
آلکیدها PXP 205 رنگ سوله
آلکیدها PXP 71 ضد زنگ آلکید طوسی
آلکیدها PXP 70 ضد زنگ آلکید اخرایی
آلکیدها PXP 206 رنگ آلکید نرده و پل سفید
آلکیدها PXP 206 رنگ آلکید نرده و پل رنگی
تینرها PXP 620 تینر اپوکسی
تینرها PXP 625 تینرپلی یورتان
تینرها PXP 626 تینر شستشو 
تینرها PXP 610 تینر ترافیکی
تینرها PXP 610 تینر ترافیکی(بشکه ای)
تینرها PXP 605 تینر جدولی
تینرها PXP 665 تینر فوری
رنگ جدولی PXP 160 رنگ جدول آلکیدی سفید
رنگ جدولی PXP 160 رنگ جدول آلکیدی رنگی
رنگ جدولی PXP 195 رنگ نما و جدول اکلریک پایه آب
محصولات ترافیکی PXP 190 رنگ ترافیکی سرد دو جزئی سفید
محصولات ترافیکی PXP 190 رنگ ترافیکی سرد دو جزئی رنگی 
محصولات ترافیکی PXP 177 رنگ ترافیکی سرد تک جزئی رنگی
محصولات ترافیکی PXP 177 رنگ ترافیکی سرد تک جزئی رنگی 
محصولات ترافیکی PXP 150 چسب ترافیکی دو جزئی تابستانی
محصولات ترافیکی PXP 150 چسب ترافیکی دو جزئی زمستانی

قیمت رنگ صنعتی

لیست قیمت رنگ های صنعتی

سایت جدید اکسیرپرگاس www.exirpergas.com

برای تماس کافیست روی شماره ها کلیک کنید

021-26356978

021-26356297

 

علم شیمی پایه و اساس تولید رنگ صنعتی می باشد. این محصول از پرمصرف ترین رنگ ها ست که در زندگی بشر استفاده می شود. رنگ های صنعتی معمولاً به صورت مایع تولید شده و با استفاده از تجهیزات صنعتی مناسب ، بر روی سطح اعمال می گردند.زیر سازی در این نوع رنگ نقش مهمی دارد. زیرا با در نظر گرفتن قیمت بالای رنگ های صنعتی انتظار می رود تا مدت ماندگاری آنها بالا بوده و نیازهای ما را هم برآورده سازد. پیش از اعمال رنگ بر روی سطوح فلزی یا بتنی ، بایستی بستر سازی مناسبی مطابق با استانداردهای بین المللی صورت گیرد.رنگ های صنعتی معمولاً در ۲ یا ۳ لایه و یا بیشتر اجرا میگردند. برخی از رنگ های صنعتی همچون اپوکسی ها و پلی اورتان ها دوجزئی بوده که طبق دستور العمل کارخانه تولید کننده با نسبت های متفاوت با یکدیگر ترکیب شده و سپس بر روی سطح اعمال می گردد . مزایای استفاده از رنگ های صنعتی: پیشگیری از زنگ زدگی و خوردگی: یکی از راه های نگهداری و تعمیر دستگاههای صنعتی این است که از زنگ زدگی و خوردگی محافظت کنید. زنگ زدگی و خوردگی در نهایت منجر به آسیب دستگاه می شود که موجب خرابی طولانی مدت آن و اعمال هزینه های اضافی خواهد شد. مقاومت در برابر آب و هوا: استفاده از رنگ های صنعتی به عنوان پوششی برای دستگاههای صنعتی منجر به مقاومت در برابر تغییرات ناشی از آب و هوا ، حفاظت در برابر آسیب های ناشی از رطوبت، باران اسیدی، خوردگی و غیره می گردد. رنگ های صنعتی مقاوم در برابر اشعه زیانبار UV می تواند بسیار کاربردی باشد. حفاظت حرارتی: درجه حرارت بالا می تواند محیطی تهاجمی برای تجهیزات صنعتی ایجاد کند. خوشبختانه، تولیدکنندگان رنگ های صنعتی یک سری پوشش مقاوم در برابر حرارت ارائه کرده اند که حفاظت کافی در برابر شوک حرارتی و سایر مشکلات معمول در محیط های صنعتی را فراهم می کند.

پنج شنبه, 21 -2665 ساعت 10:23

کارخانه تولیدی رنگ جدول |لیست قیمت رنگ جدول

نوشته شده توسط

کارخانه تولید رنگ جدولی

کارخانه پوشش اکسیر پارسه اولین کارخانه تولید رنگ جدول با فرمولاسیون ویژه اقدام به فروش انواع رنگ جدولی در تمام استان های کشور نموده است.

ویژگی رنگ جدولی کارخانه اکسیر

 • ثبات رنگ ومقاوم در برابر اشعه UV(فرابنفش) ،و IR(فروسرخ)
 • قابل شستشو
 • قابلیت نفوذ کامل در منافذ جدول
 • حفاظت فیزیکی جداول در مقابل عوامل تخریب محیطی
 • پوشش عالی و قیمت بسیار مناسب
 • فرمول بندی شده بر پایه ی نانو تکنولوژی
 • ماندگاری فوق العاده
 • استفاده از مواد اولیه مهندسی شده جهت حفظ فام رنگی طولانی مدت
 • میزان مصرف 120 گرم بر متر مربع

کارخانه ی تولید رنگ جدول

کارخانه پوشش اکسیر پارسه در تمام استان های کشور دارای دپو رنگ جهت ارائه خدمات بهتر به مشتریان خود میباشد.

جهت مشاوره رایگان و خرید رنگ جدول با دفتر مرکزی ما تماس حاصل نمایید

برای تماس کافیست روی شماره ها کلیک کنید

021-26356978

021-26356297

 

انواع رنگ جدولی

رنگ جدول پایه آب ( رنگ اکریلیک)

 شرکت اکسیر پرگاس همگام با تکنولوزی روز جهانی با همکاری دانش پژوهان و مهندسین رنگ موفق به تولید و فرمولاسیون رنگ های پایه آب با قابلیت شستشو، فاقد حلال نموده و جزو صنایع سبز کشور میباشد.

این رنگ ها بر پایه ی رزین های پایه آب اکریلیک که دوستدار طبیعت میباشند، تهیه گردیده اند.

رنگ جدول آلکیدی

رنگ جدول آلکیدی با اصلاحات انجام شده در واحد تحقیقات و توسعه ی شرکت اکسیر پرگاس با فرمولاسیون جدید بر پایه ی نانو تکنولوژی، با قابلیت چنگ زنی و چسبندگی بهینه شده به  سطوح جداول ، صد در صد قابل شستشو و مقاوم در برابر آب ،  جهت رنگ آمیزی سطوح جداول و مقاطع خیابان تولید شده اند.

کارخانه پوشش اکسیر پارسه به عنوان تولیدکننده انواع رنگ جدول و تولیدکننده رنگ اکریلیک براق توانسته در زمانی کوتاه اعتماد و رضایت مصرف کنندگان رو جلب کند و با ارائه محصولی با کیفیت دین خود‌ را به زیباسازی شهر و‌ کشور از این طریق ادا کند. علاقمندان به همکاری با این مجموعه می‌توانند برای دریافت لیست خدمات و قیمت‌ها با همکاران واحد فروش ما تماس بگیرند.

با پوشش اکسیر پارسه، شهر را برای فردایی بهتر مزین می‌کنیم...

برای تماس کافیست روی شماره ها کلیک کنید

021-26356978

021-26356297

رنگ جدولی

رنگ جدولی

رنگ جدولی

رنگ جدولی

رنگ جدولی

رنگ جدولی

رنگ جدولی

رنگ جدولی

رنگ جدولی

رنگ جدولی

رنگ جدولی

رنگ جدولی

رنگ جدولی

رنگ جدولی

رنگ جدولی

رنگ جدولی

رنگ جدولی

رنگ جدولی

رنگ جدولی

رنگ جدولی

رنگ جدولیرنگ جدول خیابانرنگهای جدولیرنگ ترافیکی جدولیخرید رنگ جدولقیمت رنگ جدول خیابانفروش اینترنتی رنگ جدولخرید رنگ جدولرنگ جدول استاندارداستاندارد رنگ جدول خیابان

چهارشنبه, 11 بهمن 1402 ساعت 13:46

فروش رنگ ترافیکی

این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)
فروش رنگ ترافیکی - 4.0 out of 5 based on 3 votes

فروش رنگ ترافیکی

نشانه گذاری راه یکی از ویژگی های ایمنی ضروری جاده های مدرن است. تمام سیستم های نشانه گذاری جاده افقی شامل یک پوشش رنگدانه مانند رنگ های ترافیکی تک جزئی و رنگ های ترافیکی دو جزئی حاوی عناصر بازتابنده جزئی مانند دانه های شیشه ای است.

رنگ ترافیکی علاوه بر دوام و قابلیت جاده سازی، سهولت کاربرد و تأثیر آنها بر سلامت و محیط زیست نیز ملاحظات اولیه است.

 نشانه گذاری با رنگ ترافیکی جاده ها می تواند به سیستم های مولد عناصر تقسیم شود که به علت واکنش شیمیایی در رنگ ترافیکی که در محل استفاده می شود، ترموپلاستیک هایی که در کارخانه تولید رنگ ترافیکی و تامین کننده رنگ ترافیکی می شوندرنگ های ترافیکی را می توان به مواد حلال و آب منتقل کرد. تکنولوژی Solventborst بیش از 100 سال شامل رنگ های مبتنی بر الکل، اکریلیک آلکیدی، الیاف استایرن، و در نهایت نیز 100٪ رزین های اکریلیک - تمام این رنگ ها از خصوصیات نرم افزار مناسب، راحت برای ویسکوزیته کاربرد مورد نظر رقیق شده، و زمان بسیار معقول "بدون مسیر" را در شرایط مختلف مانند درجه حرارت پایین و رطوبت بالا ارائه می کنند.

کارخانه تولید رنگ ترافیکی

این شرایط در رنگهای ترافیکی تک جزئی و رنگ ترافیکی دوجزئی که با هاردنر وارد واکنش میشود و در کارخانه رنگ پرگاس تولید کننده رنگ ترافیکی فرموله شده و در فروشگاه رنگ ترافیکی ارائه میشود . رنگ های مدرن آب بر اساس یک تکنولوژی اکریلیک 100٪ ساخته شده و در دهه 1990 مکانیزم شستشوی شیمیایی برای خشک کردن را توسعه می دهند. در اغلب موارد، رنگ های آب به درستی فرموله شده و کاربردی،رنگ ترافیکی در مقایسه با سایر مواد مارک گذاری جاده ای، مزایایی دارند -رنگ ترافیکی سهولت کاربرد بدون نیاز به رقیق کردن یا شیب، ایمنی بی نظیر در طول تولید، حمل و نقل و استفاده، و دوام استثنایی همراه با چسبندگی بسیار خوب دانه های شیشه ای اشکال آنها آهسته توسعه مقاومت در برابر شستشوی، به خصوص در هنگام استفاده در رطوبت بالا و درجه بالا دوام دارد .

 تاثیر ترافیک آب بر روی سلامت انسان و محیط زیست ما به طور قابل توجهی کاهش یافته است در مقایسه با مواد بر اساس حلال. تجزیه و تحلیل ویژگی های رنگ آمیزی جاده های آب جاده ای و کاربرد آنها باید در مقایسه با رنگ های حلال در نظر گرفته شود. بر اساس مقایسه و نتایج آزمایش های کاربردی در جاده ها، تصمیم های هوشمند در مورد استفاده و استفاده مجدد از رنگ های جاده های آب جاده ای باید امکان پذیر باشد.

نقاشی های نقاشی Roadborne جاده گسترده و با موفقیت در شمال امریکا و اروپا در اسکاندیناوی و همچنین در فرانسه، ایتالیا، اسپانیا و برخی مناطق در آلمان استفاده می شود. تاثیر ترافیک آب بر روی سلامت انسان و محیط زیست ما به طور قابل توجهی کاهش یافته است در مقایسه با مواد بر اساس حلال. تجزیه و تحلیل ویژگی های رنگ آمیزی جاده های آب جاده ای و کاربرد آنها باید در مقایسه با رنگ های حلال در نظر گرفته شود. بر اساس مقایسه و نتایج آزمایش های کاربردی در جاده ها، تصمیم های هوشمند در مورد استفاده و استفاده مجدد از رنگ های جاده های آب جاده ای باید امکان پذیر باشد. تولید رنگ ترافیکی در کارخانه رنگ اکسیر پرگاس با فرمول منحصر و تحقیقات کامل در واحد تحقیق و توسعه انجام میشود .

انواع رنگ ترافیکی

انواع رنگ ترافیکی سرد تک جزیی و رنگ ترافیکی دو جزیی و رنگ ترافیکی گرم تک جزئی و رنگ گرم ترافیکی دو جزیی و انواع چسب ترافیکی ارائه میشود

لیست قیمت رنگ ترافیکی

لیست قیمت رنگ ترافیکی از انواع محصولات پس از تماس با دفتر مرکزی و یا مراجعه به در کارخانه تولید رنگ ترافیکی به مشتریان ارائه خواهد شد ‌.

حلال رنگ ترافیکی

حلال رنگ ترافیکی

شرکت اکسیرپرگاس در کنار تولید رنگ ترافیکی تمای حلال های مورد نیاز در این صنعت را نیز ارائه میدهد از جمله تینر ترافیکی و انواع حلال ترافیکی  

قیمت رنگ ترافیکی

شرکت تولید رنگ ترافیکی پرگاس قیمت رنگ ترافیکی را به نازل ترین قیمت و بالا ترین کیفیت ارائه میدهد

 

لیست قیمت رنگ ترافیکی

برای اطلاع دقیق از قیمت انواع رنگ ترافیکی و مشاوره ی رایگان محصولات همچنین راهنمایی دقیق در زمینه ی اجرای پروژه و عوامل پیش رو لطفا با متخصصین کارخانه ی پوشش اکسیر پارسه تماس حاصل نمایید.

برای تماس کافیست روی شماره ها کلیک کنید

021-26356978

021-26356297

 

نمونه عکس های رنگ ترافیکی کارخانه اکسیر

تولیدکننده رنگ ترافیکی

تولیدکننده رنگ ترافیکی

تولیدکننده رنگ ترافیکی

تولیدکننده رنگ ترافیکی

تولیدکننده رنگ ترافیکی

تولیدکننده رنگ ترافیکی

تولیدکننده رنگ ترافیکی

تولیدکننده رنگ ترافیکی

تولیدکننده رنگ ترافیکی

تولیدکننده رنگ ترافیکی

تولیدکننده رنگ ترافیکی

تولیدکننده رنگ ترافیکی

تولیدکننده رنگ ترافیکی

تولیدکننده رنگ ترافیکی

تولیدکننده رنگ ترافیکی

تولیدکننده رنگ ترافیکی

تولیدکننده رنگ ترافیکی

تولیدکننده رنگ ترافیکی

تولیدکننده رنگ ترافیکی

تولیدکننده رنگ ترافیکی

تولیدکننده رنگ ترافیکی

تولیدکننده رنگ ترافیکی

پنج شنبه, 21 -2665 ساعت 10:24

انواع رنگ ترافیکی | لیست قیمت رنگ ترافیکی

نوشته شده توسط

تولید کننده انواع رنگ ترافیکی

رنگ های ترافیکی کارخانه اکسیر پرگاس

کارخانه ی پوشش اکسیر پارسه ، اولین تولیدکننده رنگ های ترافیکی با عمر ۴ برابر، با تکنولوژی روز اروپا دارای گوای نامه آیکور انگلستان-تاییدیه آزمایشگاه رازی، وزارت راه و... اقدام به تولید رنگهای ترافیکی پایه رزین های آلکید و پایه رزین اکریلیک با بهترین کیفیت نموده است، رنگهای ترافیکی در انواع مختلفی همچونرنگ ترافیکی سرد دو جزیی (برای خط کشی عابر پیاده، خط کشی ایستگاه اتوبوس (مشخص نمودن حریم ایستگاه ها))،رنگ ترافیکی سرد تک جزیی(خط کشی خیابان ها، جاده ها، اتوبان ها، بزرگراه ها و تقاطع)، رنگ ترافیکی سرد تک جزیی براق،رنگ ترافیکی سرد دو جزئی مات و رنگ ترافیکی گرم.

 

لیست قیمت رنگ ترافیکی

فروش ویژه انواع رنگ های ترافیکی

برای اطلاع دقیق از قیمت انواع رنگ ترافیکی و مشاوره ی رایگان محصولات همچنین راهنمایی دقیق در زمینه ی اجرای پروژه و عوامل پیش رو لطفا با متخصصین کارخانه ی پوشش اکسیر پارسه تماس حاصل نمایید.

رنگهای ترافیکی اکسیر پرگاس فرموله شده جهت انواع شرایط آب و هوایی

برای تماس کافیست روی شماره ها کلیک کنید

021-26356978

021-26356297

 

رزین رنگ های ترافیکی

رنگ ترافیکی بر پایه رزین های آلکید،رزین اکریلیک و رزین ترموپلاست، طراحی گردیده است .

ویژگی رنگ های ترافیکی با عمر ۴ برابر:

 • ضخامت بالا
 • خشک شدن سریع و آنی
 • مقاوم در برابر شستشو
 • ضربه پذیری بسیار بالا
 • مدول الاستیک مناسب
 • بهره گیری از فناوری نانو به صورت تخصصی
 • چسبندگی بالا و سریع یه سظح های آسفالت و بتن
 • مناسب برای هر نوع آب و هوا (شرجی، معتدل، آفتابی ،سرد ،بارانی)
 • مقاوم در برابر شرایط آب و هوایی خاص همچون تاثیرات نور خورشید
 • دوام قابل توجه نسبت به سایر محصولات مشابه با جدیدترین تکنولوژی(تکنولوژی عمر ۴ برابر)

انواع رنگ های ترافیکی

رنگ های صنعتی –رنگ های ترافیکی

رنگ های ترافیکی جز خانواده ی رنگ های صنعتی هستند که به طور کلی به دو دسته تقسیم میشوند.

رنگ ترافیکی سرد

رنگ ترافیکی سرد دو جزیی :

برای خط کشی عابر پیاده، خط کشی ایستگاه اتوبوس (مشخص نمودن حریم ایستگاه ها)

رنگ ترافیکی سرد تک جزیی :

خط کشی خیابان ها، جاده ها، اتوبان ها، بزرگراه ها و تقاطع

رنگ ترافیکی گرم

این رنگ ها با استفاده از دستگاه های نازل بر روی سطح آسفالت و خیابان اجرا میشود

کاربرد رنگ ترافیکی

خط کشی جاده ها

خط کشی خیابان ها

خط کشی اتوبان ها

خط کشی عابرپیاده

خط کشی پارکینگ

خط کشی مناطق سرعت

خط کشی باند فرودگاه ها

خط کشی بزرگراه و تقاطع ها

خط کشی مسیر دوچرخه سواری

خط کشی زمین های ورزشی

خط کشی پیست های اتومبیل رانی

خط کشی پیست های موتور سواری

خط کشی ایستگاه اتوبوس (مشخص نمودن حریم ایستگاه ها)

نمونه عکس های رنگ ترافیکی کارخانه اکسیر

تولیدکننده رنگ ترافیکی

تولیدکننده رنگ ترافیکی

تولیدکننده رنگ ترافیکی

تولیدکننده رنگ ترافیکی

تولیدکننده رنگ ترافیکی

تولیدکننده رنگ ترافیکی

تولیدکننده رنگ ترافیکی

تولیدکننده رنگ ترافیکی

تولیدکننده رنگ ترافیکی

تولیدکننده رنگ ترافیکی

تولیدکننده رنگ ترافیکی

تولیدکننده رنگ ترافیکی

تولیدکننده رنگ ترافیکی

تولیدکننده رنگ ترافیکی

تولیدکننده رنگ ترافیکی

تولیدکننده رنگ ترافیکی

تولیدکننده رنگ ترافیکی

تولیدکننده رنگ ترافیکی

تولیدکننده رنگ ترافیکی

تولیدکننده رنگ ترافیکی

تولیدکننده رنگ ترافیکی

تولیدکننده رنگ ترافیکی

لیست قیمت رنگ ترافیکی

برای اطلاع دقیق از قیمت انواع رنگ ترافیکی و مشاوره ی رایگان محصولات همچنین راهنمایی دقیق در زمینه ی اجرای پروژه و عوامل پیش رو لطفا با متخصصین کارخانه ی پوشش اکسیر پارسه تماس حاصل نمایید.

برای تماس کافیست روی شماره ها کلیک کنید

021-26356978

021-26356297

اصطلاح اپوکسی به گروه شیمیایی اطلاق میشود که در آن یک اتم اکسیژن با دو اتم کربن دیگر که به نوعی به هم پیوند خورده اند متصل می‌باشد. ساده ترین اپوکسی دارای یک ساختمان حلقوی سه عضوی بوده که اصطلاحاً به آن "1 و 2 اپوکسی" یا "آلفا اپوکسی" گفته می‌شود. شکل زیر ساختمان شیمیایی ایده آل یک اپوکسی را نشان میدهد که به عنوان ساده ترین مشخصه هر مولکول پیچیده اپوکسی شناسایی شده است.

کاربرد اپوکسی

کاربرد موادی که بر پایهٔ اپوکسی ساخته می‌شوند گسترده‌ است و مهمترین آن در ساخت رنگ اپوکسی و کفپوش اپوکسی میباشد و همچنین شامل کاربرد در ساخت موادی چون چسبها، کامپوزیتها,مانند موادی که از فایبر گلاس یا فیبر کربن استفاده می‌کنند و تقویت‌کننده‌ها می‌شود .
ساختار شیمیایی اپوکسی‌ها این اجازه را می‌دهد که بسپارهای گوناگونی با خواص بسیار متفاوت تولید شود. به طور کلی اپوکسی‌ها را به خاطر چسبندگی، مقاومت شیمیایی و گرمایی، خواص خوب یا حتی عالی مکانیکی، و مقاومت الکتریکی بسیار خوب آنها نسبت به اکثر رزینهای دیگر می‌شناسند.
بسیاری از خواص اپوکسی‌ها را می‌توان تغییر داد، برای مثال اپوکسی‌های پرشده از نقره که رسانایی الکتریکی خوبی دارند یا اپوکسی پرشده از روی که مقاومت خوردگی خوبی دارد و یا مخلوط آن با ریز الیافهای کربن آنها را رسانا میکند نیز وجود دارد و این در حالی است که اپوکسی‌ خالص عایق الکتریکی می باشد. برخی از انواع که دارای خاصیت عایقی/رسانایی در برابر گرما هستند و مقاومت الکتریکی بالایی دارند در الکترونیک کاربرد دارند.

 

قیمت رنگ اپوکسی

برای دریافت لیست قیمت رنگ اپوکسی کافیست تا با کارشناسان فروش اکسیر پرگاس از طریق تلفن و تلگرام ارتباط یرقرار کنید.

 

جهت مشاوره رایگان و خرید با دفتر مرکزی ما تماس حاصل نمایید

برای تماس کافیست روی شماره ها کلیک کنید

021-26356978

021-26356297

 

رنگ اپوکسی - رنگ پلی یورتان - قیمت رنگ اپوکسی -قیمت اپوکسی

چهارشنبه, 11 بهمن 1402 ساعت 13:48

چقدر فرق این دو را میدانید؟: رنگ اپوکسی یا پوشش اپوکسی 1

نوشته شده توسط

امروزه یک سردرگمی رایجی بین صاحبان خانه که به دنبال استفاده پوشش اپوکسی برای کف پارکینگ خود هستند، وجود دارد. پوشش اپوکسی یا رنگ اپوکسی؟ آیا فرقی دارند؟ اگر بله، کدام بهتر است؟ راحتترین راه برای فهمیدن این موضوع، یادگری تفاوت بین رنگ، رنگ اپوکسی و پوشش اپوکسی ست که به شما کمک میکنه تمامی سردرگمی های موجود از بین رفته و تصمیم درست بگیرید.
اولین اشتباهی که می بایست تصحیح کنیم این است که بپذیریم پوشش اپوکسی رنگ نیست. رنگ کف پارکینگ یک محصول لاتکس اکریلی است. بسیاری از کارخانه های معروف تولیدی رنگ، مقداری اپوکسی به رنگهای خود اضافه کرده و آنها را تحت عنوان رنگ ترکیبی با 1واحد اپوکسی، تولید میکنند. این کار باعث چسبندگی و ماندگاری بهتر محصول نسبت به رنگهای اکریل استاندارد می شود اما همچنان نمی توان آن را یک محصول اپوکسی دانست.
واژه رنگ اپوکسی هنگامی بر سر زبانها افتاد که کارخانه های اپوکسی متوجه شدند مردم برای جست و جو جهت پیدا کردن پوشش اپوکسی استفاده میکنند. موج عمومی "خودت انجام بده" باعث ترکیب واژه های رنگ و پوشش شده. در نتیجه بسیاری از بازاریابهایی که برای کارخانه های تولید اپوکسی فعالیت می کردند، از این ترکیب برای تسخیر ذهن عموم مردم استفاده کردند و این اصطلاح را در میان مردم جا انداختند.
نتیجه آن شد که اوضاع از قبل هم پیچیده تر شد برای مصرف کنندگان. مشکل این موضوع زمانی خود را نشان داد که مردم گمان کردند رنگ اپوکسی برای کف پارکینگ خریداری کردند در حالی که بسیاری از آنها رنگ اکریل استاندارد خریداری کرده اند.

 

قیمت رنگ و کفپوش اپوکسی

برای دریافت لیست قیمت رنگ و کفپوش های اپوکسی کافیست تا با کارشناسان فروش اکسیر پرگاس از طریق تلفن و تلگرام ارتباط یرقرار کنید.

 

جهت مشاوره رایگان و خرید با دفتر مرکزی ما تماس حاصل نمایید

برای تماس کافیست روی شماره ها کلیک کنید

021-26356978

021-26356297

 

پنج شنبه, 21 -2665 ساعت 10:24

رنگ جدول

نوشته شده توسط
رنگ جدول - 5.0 out of 5 based on 1 vote

رنگ جداول خیابان

کارخانه تولید رنگ اکسیر با فرمول جدید اقدام به تولید رنگ جدول خیابان با مقاومت متفاوت در کشور نموده است رنگ جدول خیابان و رنگ جدول سطح شهر برای سه جهت مورد استفاده قرار میگیرند


۱. محافظت از جدول با رنگ جداول

۲.مشخص نمودن حریم جاده به خصوص در شب با رنگ جدول خیابان و رنگ جداول اتوبان

۳.نقش زیبایی با رنگ جداول خیابان بسیار مهم بوده و جز المانهای مهم شهری میباشد

کارخانه رنگ اکسیر به عنوان تولید کننده رنگ جدول خیابان و تولید کننده رنگ ترافیکی با در دست داشتن استاندارد از پژوهشگاه پلیمرایران یکی از با کیفیت ترین محصولات کشور را در زمینه رنگ جداول خیابان و رنگ ترافیکی نموده است.

قیمت رنگ جداول و قیمت رنگ ترافیکی کارخانه رنگ اکسیر نسبت به کیفت خوب ان بسیار مناسب بوده و برای پیمانکار رنگ امیزی ترافیکی و پیمانکار رنگ امیزی جداول بسیار مقرون به صرفه میباشد از طرفی گروه صنعتی اکسیر مجری رنگ امیزی جدول خیابان و اجرا کننده خطوط ترافیکی نیز میباشد و با داشتن ماشین الات رنگ و ماشین رنگ ترافیکی پروژه بزرگی را در کشور اجرا نموده است مجریان رنگ امیزی جدول خیابان و رنگ ترافیکی شرکت اکسیر خدمات خوبی را با سرعت و دقت بالا انجام میدهند فروش رنگ ترافیکی و فروش رنگ جداول از طریق دفتر مرکزی و فروشگاه رنگ اکسیر صورت میپذیرد.

قیمت رنگ جدول و قیمت رنگ ترافیکی

برای دریافت لیست قیمت رنگ ترافیکی و رنگ جداول خیابان کافیست تا با کارشناسان فروش اکسیر پرگاس از طریق تلفن و تلگرام ارتباط یرقرار کنید.

برای تماس کافیست روی شماره ها کلیک کنید

021-26356978

021-26356297

 

صفحه1 از7