پرایمر اپوکسی مخصوص بتن

این آستری بر پایه رزین اپوکسی و سخت کننده پلی آمین طراحی شده و بدلیل گرانروی پایین، قابلیت نفوذ در منافذ بتون، سنگ، گچ وچوب را داراست. با چسبندگی بسیار بالا به سطح بتون، از یک سو موجب افزایش چسبندگی روکش اپوکسی واز سوی دیگر مانع نفوذ رطوبت به روکش شده واز جدایش روکش جلوگیری می کند. این آستری منعطف، در اثرتنش های مکانیکی و حرارتی وارد بر سطح دچار تغییراتی مانند ترک و جدایش از سطح نمی گردد.

:اطلاعات فنی

‏A/B=۱۰۰/۱۰ نسبت اختلاط گرم بر سانتي متر مکعب ۰/۹۶±۰/۰۵ دانسیته درصد 32±2 جامد وزنی گرم در هر متر مربع ۳۰۰-۴۰۰ پوشش ساعت ۲۴ زمان خشک شدن تبخیر حلال و واکنش شیمیایی بین اجزا مکانیزم سخت شدن

:شرایط آماده سازی سطح

قبل از اجرای پوشش سطح مورد نظر باید کاملاً خشک و عاری از چربی و روغن باشد سطح مورد نظر بوسیله دستگاه اسکراچ یا ساب سگمنتی، خراش داده می شود تا پیوند مکانیکی لازم جهت چسبندگی به سطح ایجاد شده، سطوحی که سست یا متخلخل هستند به راحتی از سطح کارجدا شوند پس از تخلیه درز ژوئن، تمام گرد و غبار سطح توسط مکنده قوی جمع آوری شده و یک لایه آستری بوسیله غلطک مویی روی سطح اجرا می شود. در صورت وجود منافذ فراوان در بتون (بخصوص بتون تازه) اجرای دو مرحله آستری نیاز می باشد.

روش مصرف:

با توجه به اهمیت نسبت اختلاط اجزا و تاثیر آن بر کیفیت محصول، دو جز، A,B را با هم مخلوط کرده، به مدت ۵ دقیقه توسط همزن مناسب بهم می زنیم تا یکنواخت شود. غلطک را داخل ظرف غوطه ور نموده و سپس روی سطح کار در جهات مختلف به حرکت در می آوریم تا سطح بتون کاملاً آغشته گردد. برای درز ژوئن و لبه های بتون از قلم مو استفاده می شود.

: زمان مصرف

حداکثر زمان اعمال بعد از اختلاط اجزا، ۸ ساعت می باشد.

:وسایل و تجهیزات اجرا

دستگاه خراش، همزن دستی با قدرت مناسب، غلطک، قلم مو

نگهداری زمان:

یکسال تحت شرایط استاندارد

برای تماس کافیست روی شماره ها کلیک کنید

021-26356978

021-26356297

 

تاریخ: شنبه, 24 -2666 ساعت 13:15

نمایش پروژه