×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 682

رنگ سوله ای

رنگ سوله

رنگ سوله را می توان اینطور معرفی کرد که این رنگ پوششی می باشد از نوع هوا خشک بر پایه رزین الکید و حاوی پیگمنت های زینک کرومات و زینک فسفات و سایر پیگمنت های ضدخوردگی تولید و عرضه می گردد. این پوشش بر پایه رزین الکید بوده و به دلیل استفاده از پیگمنت ضد خوردگی کرومات روی جهت اعمال بر روی سازه فلزی بیرون از ساختمان که در مقابل تابش نور خورشيد و بارش باران قرار دارند، مانند سازه های فولادی پل ها و سوله ها توصيه می گردد.
از کاربرد های این می توان انواع سازه های فلزی مانند سوله ها، تاسیسات و اسکلت فلزی و ...واقع در محیط های معمولی و نیمه صنعتی ، کاربرد بسیار گسترده ای دارند را نام برد. از ویژگی های این رنگ می توان مقاومت خوب آن در برابر در شرايط مختلف آب و هوایي را نام برد و همچنین دارای چسبندگی مطلوب برروی سطوح فلزی ، مقاومت بسيار خوب در مقابل خوردگی و دارای مقاومت مطلوب در برابر تابش نور خورشيد و باران را دارا می باشد.
اين محصول بر پاية رزين‌هاي اپوكسي شامل بيسفنل A و سخت كننده پلي‌آمين وآميد ساخته شده و حاوي پيگمنت‌هاي ويژه ضد خوردگي نظير كرومات روي بوده و چسبندگي بسيار خوبی بر روي سطوح فولادي از خود نشان مي دهد. اين رنگ در محيط‌هاي رطوبتي و اسيدي و قليایي و به طور كلي شيميایي از مقاومت بسيار خوبي برخوردار می باشد. وجود رنگدانه ضد خوردگي كرومات روي در رنگ سوله سبب مي شود كه نسبت به عواملی که سبب ایجاد خوردگي می شود مقاومت خوبي داشته و سطح فلز را در مقابل آنها به خوبي محافظت نمايد . استفاده از قلم موی رنگ در رنگ کردن به دليل نفوذ بهتر رنگ در تمامی سطوح و خلل و فرج سطح ، چسبندگي را افزايش داده و در نتيجه كيفيت اجرای رنگ را بالا خواهد برد . در محيط هاي حاوي گا ز سولفور ، استفاده از اين آستري نسبت به آستري اكسيد سرب يا سرنج به دليل عدم احتمال تغيير رنگ )از نارنجي به سياه (، مناسبتر است . برای استفاده از این مدل رنگ سوله نیاز به انجام آستر قبل از رنگ نمی باشد.

  • حساسيت كم به آماده سازي سطح قبل از رنگ کردن
  • چسبندگي مناسب به سطح زيرآيند و لايه هاي سازگار نهايي
  • مقاومت نسبتاً خوب نسبت به عوامل جوي با به كارگيري رنگدانه ضدخوردگي زينك كرومات
  • انعطاف پذيري بسیار مناسب
  • خاصيت self primer يا خود آستري

در محيطهاي بسته هنگام رنگ آميزي و استفاده از رنگ سوله استفاده از تهويه مناسب الزامي است . همچنین در مدت زمان خشك شدن رنگ سوله، باید از تهویه مناسب استفاده شود .همیشه بخاطر داشته باشیم که در زمانی که گرمای هوا زیاد است ویا نور خورشید بطور مستقیم تابیده می شود از انجام رنگ سوله اجتناب کنیم .
رنگ سوله قابل اشتعال بوده و بايد دور از حرارت، جرقه و شعله نگهداري شود . در محيطهاي بسته رعايت تهويه مناسب الزامي است. در صورت تماس رنگ سوله با چشم بايد فورا آن را با آب سرد فراوان شستشو داده و به پزشك مراجعه نمود.

 

  قیمت رنگ سوله ای

برای دریافت لیست قیمت رنگ مخصوص سوله و استراکچرها و همچنین مشاوره ی رایگان در مورد اجرای رنگ سوله ای از طریق تماس و تلگرام با شماره های زیر در ارتباط باشید : 

 

برای تماس کافیست روی شماره ها کلیک کنید

021-55860616

021-55842073

021-55842273

09901229945

09101774100

 

رنگ سوله - رنگ سوله ای - قیمت رنگ سوله - فروش رنگ سوله - رنگ سوله آلمان

تاریخ: دوشنبه, 23 ارديبهشت 1398 ساعت 10:31

برچسب‌ها: رنگ سوله ، رنگ سوله ای ، قیمت رنگ سوله ، رنگ کف سوله ، رنگ سقف سوله ، رنگ آمیزی سوله, رنگ سوله, استاندارد رنگ سوله, قیمت رنگ سوله, رنگ سوله صنعتی, رنگ مخصوص سوله, رنگ سوله فلزی, قیمت رنگ سوله ای, قیمت رنگ اسکلت فلزی, انواع رنگ اسکلت فلزی, رنگ اسکلت فلزی ساختمان

نمایش پروژه