چهارشنبه, 11 بهمن 1402 ساعت 13:48

سیستم اف آر پی (FRP)

نوشته شده توسط

شرکت اکسیر پرگاس پوشش برای تجهیزات ساخته شده از FRP پلاستیک تقویت شده فایبر گلاس FRP  در حال تبدیل شدن به انتخاب مواد برای ساخت و ساز است. FRP سبک وزن، ارزان و بسیار مقاوم در برابر خوردگی در مقایسه با سایر مصالح ساختمانی است. پوشش ها به رنگ بیرونی FRP برای اعمال رنگ، زیبایی شناسی و حفاظت از ورقه ورقه در برابر حمله اشعه ماوراء بنفش اعمال می شود.

این مقاله انواع پوشش های مناسب برای FRP ،آماده سازی سطح برای پوشش ها و تکنیک های کاربرد را معرفی می کند. دو نوع اصلی از پوشش های مورد استفاده بیش از FRP عبارتند از:

پوشش های ژل و پوشش های معمولی. پوشش های ژل پوشش های پلی استر و یا وینیل استری است که به صورت سطحی قالب قبل از لمینت یا به طور مستقیم به بخش پس از ساخت بکار می روند. لایه های ژل در مغازه استفاده می شود و نیازمند استفاده از تجهیزات مولکولی و کاتالیزور متیل اتیل کتون پراکسید MEKP  می باشد. پوشش های معمولی مناسب برای FRP شامل اپوکسی ها و پلی اورتان ها هستند.

آماده سازی سطح معمولا شامل شستن مواد، حذف روغن یا روغن بر طبق SP-SSPC 1 و تمیز کردن دست یا ابزار قدرت مطابق با 2 SP-SSPC است: 4 Serial.p :پوشش های حفاظتی و خطوط پوشش3Publisher: ساختار سازه های فلزی / 1985Subject-8755: CouncilISSN TermsTRT Index شرایط: کاتالیزور؛ تمیز کردن؛ پوشش ها؛ پوشش اپوکسی؛ تجهیزات؛ ساخت؛ فیبر تقویت شده پلاستیک؛ فایبر گلاس؛ ژل؛ پلاستیک لمینت؛ رنگ آمیزی؛ رزین های پلی اورتان؛ آماده سازی سطح؛ زمینه های Geotechnology: WashingSubject؛ بزرگراه ها؛ نگهداری و نگهداری؛ حمل و نقل دریایی؛ مواد؛ frp مخازن . Frp خطوط لوله .frp مخازن بتونی پایه پل بتونی frp .ستون بتنی اف آر پی .تقویت سازه Frp شرکت اکسیر پرگاس تولید رزین های frp و وارد کننده الیاف اف آر پی میباشد که با نیروی هدی متخصص در اجرای frp متواند خدمات مناسبی را به مجموعه های مخطلف ارائه کند

 

سیستم اف آر پی - سیستم frp- آب بندی مخازن بتنی - تقویت سازه های بتنی

021-26356978

021-26356297