اطلاعات پایه ی رنگهای صنعتی

منتشرشده در مقالات برچسب‌ها رنگ صنعتی ، رنگ صنعتی چیست؟ , ترکیبات رنگ های صنعتی , قیمت رنگ صنعتی , رنگ صنعتی اپوکسی , رنگ های صنعتی ایران , خرید رنگ صنعتی

علم شیمی پایه و اساس تولید رنگ صنعتی می باشد. این محصول از پرمصرف ترین رنگ ها ست که در زندگی بشر استفاده می شود. رنگ های صنعتی معمولاً به صورت مایع تولید شده و با استفاده از تجهیزات صنعتی مناسب ، بر روی سطح اعمال می گردند.زیر سازی در این نوع رنگ نقش مهمی دارد. زیرا با در نظر گرفتن قیمت بالای رنگ های صنعتی انتظار می رود تا مدت ماندگاری آنها بالا بوده و نیازهای ما را هم برآورده سازد.

پیش از اعمال رنگ بر روی سطوح فلزی یا بتنی ، بایستی بستر سازی مناسبی مطابق با استانداردهای بین المللی صورت گیرد.

رنگ های صنعتی معمولاً در ۲ یا ۳ لایه و یا بیشتر اجرا میگردند. رنگهای صنعتی محصولاتی هستند که طراحی آنها با توجه به خواص و عملکرد محافظتی صورت می گیرد . اگرچه حفاظت هدف اصلی آنهاست، می توان طراحی زیبا و مناسبی برای این دسته محصولات در نظر گرفت.

 

  رنگ سوله ای -رنگ جداول -رنگ صنعتی ، رنگ ترافیکی


برخی از رنگهای صنعتی همچون اپوکسی ها و پلی اورتان ها دوجزئی بوده که طبق دستور العمل کارخانه تولید کننده با نسبت های متفاوت با یکدیگر ترکیب شده و سپس بر روی سطح اعمال می گردد . یکی از کاربردهای مهم رنگهای صنعتی ، کنترل خوردگی بتن و فولاد می باشد . کاربرد رنگهاي صنعتي در محيط هاي صنعتي بوده و بمنظور رنگ آميزي و پوشش دهي محصولات صنعتي به كار مي روند.

رنگهای صنعتی بازار بزرگی تشکیل می دهند که طی آن صدها میلیون گالن در سال برای کارخانجات مختلف صنعتی فروش دارند.

برای تماس کافیست روی شماره ها کلیک کنید

021-26356978

021-26356297

 

Loading...