کفپوش اپوکسی سوله

منتشرشده در مقالات برچسب‌ها کفپوش اپوکسی, کفپوش سوله, رنگ اپوکسي, اپوکسي کف, رنگي اپوکسي بتن, اپوکسي ارزان, قيمت کفپوش, قيمت کفپوش اپوکسي, رنگ اپوکسي کف, اجراي کفپوش, کفپوش صنعتي, رنگ مياني, زينک ريچ نوشته شده توسط Super User

کفپوش اپوکسی سوله از جمله کفپوش‌هایی است که در تهیه آن از رزین و سفت کننده‌ای که آن را هاردنر می‌نامند استفاده می‌شود. این نوع کفپوش اپوکسی در ابتدا به حالت مایع بر روی کف اجرا می‌شود و به دلیل سفت کننده‌ای که درون آن استفاده می‌شود پس از اجرا و در واقع بعد از گذشت مدت زمانی خشک می‌شود. به جهت خشک شدن سطوح حدود سه روز زمان لازم است و نباید پس از اجرایی شدن این کفپوش بر روی آن راه بروید تا علاوه بر جلوگیری از آسیب رسی به سطوح، سطح در مدت زمان مناسبی خشک شود.

در حال حاضر از کف سازی اپوکسی در بسیاری از سوله‌ها استفاده می‌شود و دلیل آن نیز مقاومت بالایی است که این نوع کفپوش‌ها در برابر وسایل فیزیکی و مکانیکی دارند. در حالت معمول در سوله‌ها تردد ماشین‌های سنگین انجام می‌شود و به همین دلیل کفپوش سوله باید از مقاومت بالایی برخوردار باشد تا دچار سایش و خش نشود.

ذکر این نکته بسیار جالب است که کفپوش اپوکسی سالن تولید دارای ضخامت بسیار کمی هستند و با این حال مزایای بسیاری را برای مصرف کنندگان به همراه می‌آورند. کف سازی اپوکسی در کارخانه‌ها دارای ضخامتی نزدیک به 3 میلی متر است اما می‌تواند وزن ماشین‌های سنگین برابر با 10 تن را نیز به راحتی تحمل کند!

مزیت استفاده از کفپوش اپوکسی سوله در چیست؟

همان‌طور که می‌دانید از سوله‌ها به عنوان یک محل برای ذخیره کردن تجهیزات متنوع استفاده می‌شود و نفوذ آب از طریق کف این سوله‌ها می‌تواند به مصالحی که در انبارها وجود دارند آسیب وارد کنند، اما در صورتی که کف سازی اپوکسی در سوله‌ها انجام شود این اتفاق رخ نمی‌دهد و علاوه بر آب، مایعات دیگری همچون روغن نیز به هیچ وجه جذب کف نخواهد شد و بدین صورت آسیبی هم به مصالح وارد نمی‌شود.

کفپوش اپوکسي سوله

زمانی که از کفپوش سوله اپوکسی براي سالن تولید استفاده شود مقاومت بتن افزایش پیدا می‌کند و بدین صورت از سایش، فرسایش، تخریب و آسیب‌هایی که توسط مواد شیمیایی به کف ایجاد می‌شوند نیز جلوگیری می‌شود. اجرایی شدن کفپوش سوله به صورت کاملا یک دست و بدون هیچ‌گونه درز انجام می‌شود و می‌تواند تردد انسان‌ها و ماشین‌ها را به راحتی فراهم سازد.

علاوه بر تمامی موارد اشاره شده کفپوش اپوکسی کارخانجات و سوله‌ها ضخامت بسیار پایینی داشته و از دوام بالایی برخوردار هستند. با کمک کف سازی اپوکسی عملیاتی همچون شستشو کفپوش اپوکسی می‌تواند در مدت زمان کم انجام شود. این نوع کفپوش اپوکسی سالن تولید از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و به راحتی دچار خرابی نمی‌شوند اما در صورتی که این اتفاق رخ دهد تعمیر آن به راحتی انجام می‌شود.

چگونگی اجرایی شدن کفپوش اپوکسی سالن تولید

اجرایی شدن کفپوش سوله بسیار مهم است و می‌تواند علاوه بر جلوگیری از لیز بودن سطوح و خطراتی که به این دلیل ایجاد می‌شوند، زیبایی محیط را دو چندان سازند. پیش از اجرایی کردن کفپوش اپوکسی کارخانجات باید بازدید از سطح انجام شود. یک شرکت خوب در جهت اجرایی کردن کفپوش سوله، پیش از کف سازی اپوکسی در وهله اول مهندسین فنی را برای بازدید از سطوح به محل مورد نظر اعزام می‌کند.

مهندسین فنی از سطوح بازدید به عمل آورده و به جهت آماده سازی کف بررسی‌های لازم را انجام می‌دهند و در مورد مشکلاتی که در کف وجود داشته باشد با صاحبین کسب و کار صحبت‌های لازم را به جهت تعمیر انجام می‌دهند، سپس برای انجام کار افراد آموزش دیده‌ای به محل اعزام می‌شوند که ابتدا در صورت ایجاد مشکلات همچون درز، ترک و غیره به ترمیم سطح پرداخته و سپس هرگونه آلودگی اعم از چربی، گرد و غبار و غیره را از سطوح پاک می‌کنند.

پس از بررسی و رفع مشکلات موجود بر روی سطح حال باید از خشک بودن زمین اطمینان حاصل کرده و پس از آن زیرسازی لازم را انجام داد. پس از انجام تمامی مراحل گفته شده کار ساب زدن را به انجام رسانده و زمین را به خوبی زبر می‌کنند تا بتوان بر روی آن از کفپوش‌های رزینی به صورت 2 لایه یا 3 لایه استفاده کرد.

رنگ اپوکسی میانی دو جزیی آمین

اولین مرحله در اجرایی کردن کفپوش اپوکسی سالن تولید پرامیر بوده که به خوبی بر روی سطح اجرایی می‌شود. پرامیر به دلیل خاصیت چسبندگی دو طرفه‌ای که دارد می‌تواند با کمک غلتک روی سطح اجرا شده و در مرحله دوم کار لایه میانی به جهت مقاومت و دوام بیشتر بر روی سطح انجام می‌شود و در نهایت نیز لایه پایانی بر روی سطح اجرا شده و به مدت 3 روز به کفپوش اپوکسی اجازه می‌دهند تا به خوبی خشک شود.

بهترین نوع کفپوش برای استفاده در کفپوش سوله کدام است؟

کفپوش‌های رزینی بهترین نوع کفپوش برای کف سازی سوله عنوان شده است. حتما در طول این مطلب متوجه شدید که کفپوش اپوکسی دارای مزیت‌های بسیاری بوده که می‌توان از اصلی‌ترین آن به دوام و ماندگاری بالا، سهولت در شستشو، جلوگیری از خش و سایش و غیره اشاره کرد که تمامی این موارد می‌تواند به انتخاب این نوع کفپوش‌ها به عنوان کفپوش سوله  و کفپوش اپوکسی کارخانجات منجر شود.

کفپوش‌های رزینی در حال حاضر در بسیاری از کارخانجات، سوله، صنایع بهداشتی، درمانی و غیره مورد استفاده قرار می‌گیرند. اصلی‌ترین چیزی که در کفپوش‌های رزینی وجود دارد،  زیرسازی سطوح است. بنابراین اگر قصد دارید کفپوش رزینی را در کارخانجات مورد استفاده قرار دهید باید توجه کنید که کفپوش‌ها از کیفیت و دوام بالایی برخوردار باشند و در ابتدا کف را به خوبی زیرسازی کنید.

به طور معمول کفپوش اپوکسی کارخانجات دارای ضخامت‌های متغییری بین 1 تا 4 میلی متر هستند که بهترین نوع آن 3 میلی متری است. در نهایت برای اجرایی شدن کفپوش‌های رزینی آن را در 2 و یا 3 مرحله انجام می‌دهند که این 3 مرحله متشکل از لایه ابتدایی یا پایه - لایه میانی - لایه نهایی است.

در برخی مواقع به دلیل حساسیت کمتری که در کارخانجات دکوراتیو وجود دارد از کفپوش اپوکسی به صورت 2 لایه استفاده می‌شود اما در مواقعی که ماندگاری و دوام کفپوش از اهمیت بالایی برخوردار باشد از کفپوش رزینی به صورت 3 لایه استفاده می‌شود که می‌تواند در مدت زمان بالایی کفپوش را بدون تغییر بر روی سطح نگه داشته و مزایای بسیاری را علاوه بر زیبایی و دوام نصیب مصرف کنندگان کند.

پرایمر اپوکسی مخصوص بتن

منتشرشده در مقالات برچسب‌ها رنگ اپوکسی, کفپوش اپوکسی, پرایمر آمین اپوکسی, پرایمر اپوکسی, رنگ اپوکسی میانی نوشته شده توسط Super User

سازه های بتنی مانند هر ماده دیگری در معرض فرسایش و آسیب پذیری قرار دارند. این مواد با وجود استحکام بالا که آنها را برای کاربرد در ساخت سازه های مختلف مناسب کرده است، در برابر عوامل مختلفی مانند نمک ها، سولفات ها، برخی ترکیب های شیمیایی خاص مانند کلرید ها و مواد دارای خاصیت اسیدی آسیب پذیرند. پرایمر اپوکسی مخصوص بتن یک راه مناسب جهت محافظت از سازه های بتنی است که باید در شرایط مناسب و خاص خود مورد استفاده قرار بگیرد.

همان طور که گفته شد، کف ها و سازه های بتنی در برابر عواملی مانند انواع نمک و سولفات، کلریدها و مواد اسیدی و سودها آسیب پذیرند. این گونه عوامل به تدریج موجب تغییر بافت و ساختار بتن شده و آن ها را دچار فرسایش می کنند. به این عوامل می توان اشعه فرابنفش خورشید را نیز اضافه کرد. این اشعه پر قدرت و مخرب در بهترین حالت موجب تغییر رنگ و تخرین لایه سطحی سازه های بتنی می شود.

بنابراین برای افزایش طول عمر و کاهش هزینه ها و زحمات، باید با راهکارها و ابزارهای مناسب از بتن محافظت کرد. پوشش های مخصوصی با همین هدف ایجاد شده اند که انواع مختلفی دارند. این پوشش ها باید با استفاده از ماده چسبناکی به نام پرایمر به سطح بتن متصل شوند تا به خوبی کار خود را انجام داده و مانع از آسیب و فرسایش بتن گردند.

البته یک نکته مهم در این میان این است که باید برای هر بتن با کاربرد خاصی از نوع مخصوص و مناسب پرایمر استفاده کرد. به عنوان مثال اگر بخشی از یک ستون بتنی در داخل خاک باشد، بیشترین احتمال آسیب پذیری مربوط به عواملی مانند نمک ها و سولفات ها خواهد بود. در همین راستا باید برای محافظت از آن از پرایمر مخصوصش استفاده کرد.

پرایمرها با توجه به فاکتورهای گوناگونی انتخاب می شوند. از جمله این فاکتورها می توان به شرایط محیطی مانند جنس خاک و عوامل آسیب زای داخل آن اشاره کرد. هم چنین درجه رطوبت محیط و خاک، شرایط آب و هوایی و دمای معمول منطقه، شرایط فیزیکی و هزینه های کار نیز از دیگر فاکتورهای تاثیرگذار هستند.

یکی از پرکاربردترین انواع پرایمر بتن، پرایمر اپوکسی مخصوص بتن است که به شکل گسترده ای تولید و مصرف می شود. در تولید پرایمر اپوکسی مخصوص بتن از رزین های اپوکسی و به ویژه اپوکسی پلی آمین استفاده می شود. به کار بردن این ترکیب مقاومت و کارایی این محصول را تا حد قابل توجهی بالا می برد. به طور کلی مزیت های برتر پرایمر اپوکسی مخصوص عبارتند از ویسکوزیته ی بسیار پایین، نفوذ بالا، مقاومت عالی در برابر عوامل آسیب زا و فرساینده و چسبندگی عالی.

معرفی پرایمر اپوکسی مخصوص بتن

پرایمر اپوکسی مخصوص بتن به صورت لاک بوده و گرانروی بسیار پایینی دارد. همین موضوع باعث می شود تا پرایمر اپوکسی به خوبی تا اعماق درون بتن نفوذ کرده و افزایش طول عمر و دوام آن را تضمین کند. یک پرایمر خوب و با کیفیت چسندگی زیاد دارد. پرایمر اپوکسی نیز از این قاعده مستثنا نبوده و از قابلیت چسبندگی بسیار بالایی برخوردار است. این پرایمر به خوبی به بتن و لایه های بعدی متصل می گردد و به خوبی آن را تحت پوشش خود در می آورد.

 

رطوبت و مواد شیمیایی مختلف نظیر اسیدها، سودها، سولفات ها و کلریدها قادرند به بافت و ساختار بتن آسیب های تدریجی جدی وارد کنند. پرایمر اپوکسی مخصوص بتن در برابر نفوذ این مواد کاملا مقاوم بوده و به خوبی از بتن در برابر فرسایش و آسیب محافظت می کند.

ویژگی های پرایمر اپوکسی مخصوص بتن

1- قابلیت نفوذ بسیار خوب در میان منافذ و لایه های بتنی و در نتیجه ایجاد پوشش سراسری جهت محافظت از آن

2- گرانروی بسیار پایین و مناسب که موجب حرکت روان و سریع و آسان آن می شود

3- برخورداری از ویژگی چسبندگی بسیار بالا

4- ارتقای کیفیت و بهبود اتصالات در کفپوش بتن و اجزای بتن

5- برخورداری از انعطاف پذیری بالا و در نتیجه، سازگاری زیاد با انواع سیستم های گوناگون

6- مقاومت طولانی مدت و موثر در برابر ساییدگی، عوامل آسیب رسان شیمیایی و فیزیکی

شرایط استفاده از پرایمر اپوکسی مخصوص بتن

همان طور که پیش از این نیز گفته شد، پرایمر اپوکسی مخصوص بتن از انعطاف پذیری بالایی برخوردار است. این به آن معناست که این محصول با شرایط و سیستم های مختلفی سازگاری داشته و گستره کاربرد آن وسیع است. با این حال باید توجه شود که در مواردی که بتن خشک نبوده و دارای مقادیری از روغن یا چربی است نمی توان از این محصول استفاده کرد.

بهترین شرایط استفاده از پرایمر اپوکسی مخصوص بتن، هنگامی است که بتن خشک بوده و فاقد روغن و یا چربی است.

نحوه استفاده از پرایمر اپوکسی مخصوص بتن

برای استعمال پرایمر اپوکسی باید ابتدا برآمدگی ها و ناهمواری هایی که بر روی سطح بتن مورد نظر دیده می شوند با استفاده از دستگاه ساب برطرف بشوند تا به سطحی بدون برآمدی و ناصافی برسیم. هم چنین لازم است در سطح بتن مورد نظر خراش هایی ایجاد شود. هدف از ایجاد این خراش ها رسیدن به چسبندگی حداکثری و در نتیجه تاثیر بیشتر پرایمر اپوکسی مخصوص بتن است.

خراش ها با استفاده از دستگاه های مخصوص بر روی بتن ایجاد می گردند. یک نکته بسیار مهم هنگام استعمال پرایمر اپوکسی مخصوص بتن آن است که در سطح بتن مورد نظر نباید هیچ گونه مواد ناپایدار، سست و یا آلاینده وجود داشته باشد. دلیل این امر بالا بردن چسبندگی و تاثیر محافظتی بیشتر پرایمر اپوکسی است که تنها در صورت فقدان آلودگی و مواد ناپایدار در سطح بتن امکان پذیر است.

بهترین شرایط دمایی برای استعمال این محصول دمای بین 10 تا 50 درجه است. برای استفاده از پرایمر اپوکسی باید اجزای رنگ با نسبت مناسب و طبق دستور العمل های راهنما با یکدیگر ترکیب شده و به خوبی هم زده بشوند. با استفاده از قلم مو و غلتک می توان مرحال نهایی اعمال این محصول را به انجام رساند.

با رعایت نکاتی که در بالا ذکر شد می توان پرایمر اپوکسی مخصوص بتن را به بهترین شکل مورد استفاده قرار داد و از اثرات محافظتی آن اطمینان حاصل کرد. فراموش نشود که این ماده یک ترکیب شیمیایی خاص است و لازم است هنگام استعمال آن از دستکش ها و ماسک استاندارد استفاده بشود.

رنگ اپوکسی

برچسب‌ها رنگ اپوکسی ، حلال رنگ اپوکسی چیست؟ قیمت رنگ اپوکسی کف ، طریقه استفاده از رنگ اپوکسی ، انواع رنگ اپوکسی ، فروش رنگ اپوکسی ، نحوه اجرای رنگ اپوکسی کف ، رنگ اپوکسی فلز ، رنگ اپوکسی دیوار, تولید کننده رنگ اپوکسی, فروش رنگ اپوکسی میانی, رنگ اپوکسی, قیمت رنگ اپوکسی کف, رنگ اپوکسی فلز, فروش رنگ اپوکسی, کارخانه رنگ اپوکسی, رنگ اپوکسی دیوار, رنگ اپوکسی در تهران, رنگ اپوکسی در خوزستان

اصطلاح اپوکسی به گروه شیمیایی اطلاق میشود که در آن یک اتم اکسیژن با دو اتم کربن دیگر که به نوعی به هم پیوند خورده اند متصل می‌باشد. ساده ترین اپوکسی دارای یک ساختمان حلقوی سه عضوی بوده که اصطلاحاً به آن "1 و 2 اپوکسی" یا "آلفا اپوکسی" گفته می‌شود. شکل زیر ساختمان شیمیایی ایده آل یک اپوکسی را نشان میدهد که به عنوان ساده ترین مشخصه هر مولکول پیچیده اپوکسی شناسایی شده است.

کاربرد اپوکسی

کاربرد موادی که بر پایهٔ اپوکسی ساخته می‌شوند گسترده‌ است و مهمترین آن در ساخت رنگ اپوکسی و کفپوش اپوکسی میباشد و همچنین شامل کاربرد در ساخت موادی چون چسبها، کامپوزیتها,مانند موادی که از فایبر گلاس یا فیبر کربن استفاده می‌کنند و تقویت‌کننده‌ها می‌شود .
ساختار شیمیایی اپوکسی‌ها این اجازه را می‌دهد که بسپارهای گوناگونی با خواص بسیار متفاوت تولید شود. به طور کلی اپوکسی‌ها را به خاطر چسبندگی، مقاومت شیمیایی و گرمایی، خواص خوب یا حتی عالی مکانیکی، و مقاومت الکتریکی بسیار خوب آنها نسبت به اکثر رزینهای دیگر می‌شناسند.
بسیاری از خواص اپوکسی‌ها را می‌توان تغییر داد، برای مثال اپوکسی‌های پرشده از نقره که رسانایی الکتریکی خوبی دارند یا اپوکسی پرشده از روی که مقاومت خوردگی خوبی دارد و یا مخلوط آن با ریز الیافهای کربن آنها را رسانا میکند نیز وجود دارد و این در حالی است که اپوکسی‌ خالص عایق الکتریکی می باشد. برخی از انواع که دارای خاصیت عایقی/رسانایی در برابر گرما هستند و مقاومت الکتریکی بالایی دارند در الکترونیک کاربرد دارند.

 

قیمت رنگ اپوکسی

برای دریافت لیست قیمت رنگ اپوکسی کافیست تا با کارشناسان فروش اکسیر پرگاس از طریق تلفن و تلگرام ارتباط یرقرار کنید.

 

جهت مشاوره رایگان و خرید با دفتر مرکزی ما تماس حاصل نمایید

برای تماس کافیست روی شماره ها کلیک کنید

021-26356978

021-26356297

 

رنگ اپوکسی - رنگ پلی یورتان - قیمت رنگ اپوکسی -قیمت اپوکسی

چقدر فرق این دو را میدانید؟: رنگ اپوکسی یا پوشش اپوکسی 1

منتشرشده در مقالات برچسب‌ها رنگ اپوکسی ، قیمت رنگ اپوکسی کف ، رنگ اپوکسی چیست ؟ ، فروش رنگ اپوکسی ، اجرای رنگ اپوکسی ، نحوه ی استفاده از رنگ اپوکسی ، کاربرد رنگ اپوکسی ، رنگ اپوکسی دیوار ، رنگ اپوکسی زینک ریچ, رنگ اپوکسی, فروش رنگ اپوکسی میانی, قیمت رنگ اپوکسی کف, رنگ اپوکسی فلز, فروش رنگ اپوکسی, کارخانه رنگ اپوکسی, رنگ اپوکسی دیوار, رنگ اپوکسی در تهران نوشته شده توسط Super User

امروزه یک سردرگمی رایجی بین صاحبان خانه که به دنبال استفاده پوشش اپوکسی برای کف پارکینگ خود هستند، وجود دارد. پوشش اپوکسی یا رنگ اپوکسی؟ آیا فرقی دارند؟ اگر بله، کدام بهتر است؟ راحتترین راه برای فهمیدن این موضوع، یادگری تفاوت بین رنگ، رنگ اپوکسی و پوشش اپوکسی ست که به شما کمک میکنه تمامی سردرگمی های موجود از بین رفته و تصمیم درست بگیرید.
اولین اشتباهی که می بایست تصحیح کنیم این است که بپذیریم پوشش اپوکسی رنگ نیست. رنگ کف پارکینگ یک محصول لاتکس اکریلی است. بسیاری از کارخانه های معروف تولیدی رنگ، مقداری اپوکسی به رنگهای خود اضافه کرده و آنها را تحت عنوان رنگ ترکیبی با 1واحد اپوکسی، تولید میکنند. این کار باعث چسبندگی و ماندگاری بهتر محصول نسبت به رنگهای اکریل استاندارد می شود اما همچنان نمی توان آن را یک محصول اپوکسی دانست.
واژه رنگ اپوکسی هنگامی بر سر زبانها افتاد که کارخانه های اپوکسی متوجه شدند مردم برای جست و جو جهت پیدا کردن پوشش اپوکسی استفاده میکنند. موج عمومی "خودت انجام بده" باعث ترکیب واژه های رنگ و پوشش شده. در نتیجه بسیاری از بازاریابهایی که برای کارخانه های تولید اپوکسی فعالیت می کردند، از این ترکیب برای تسخیر ذهن عموم مردم استفاده کردند و این اصطلاح را در میان مردم جا انداختند.
نتیجه آن شد که اوضاع از قبل هم پیچیده تر شد برای مصرف کنندگان. مشکل این موضوع زمانی خود را نشان داد که مردم گمان کردند رنگ اپوکسی برای کف پارکینگ خریداری کردند در حالی که بسیاری از آنها رنگ اکریل استاندارد خریداری کرده اند.

 

قیمت رنگ و کفپوش اپوکسی

برای دریافت لیست قیمت رنگ و کفپوش های اپوکسی کافیست تا با کارشناسان فروش اکسیر پرگاس از طریق تلفن و تلگرام ارتباط یرقرار کنید.

 

جهت مشاوره رایگان و خرید با دفتر مرکزی ما تماس حاصل نمایید

برای تماس کافیست روی شماره ها کلیک کنید

021-26356978

021-26356297

 

رنگ جدول

منتشرشده در مقالات برچسب‌ها نوشته شده توسط Super User

رنگ جداول خیابان

کارخانه تولید رنگ اکسیر با فرمول جدید اقدام به تولید رنگ جدول خیابان با مقاومت متفاوت در کشور نموده است رنگ جدول خیابان و رنگ جدول سطح شهر برای سه جهت مورد استفاده قرار میگیرند


۱. محافظت از جدول با رنگ جداول

۲.مشخص نمودن حریم جاده به خصوص در شب با رنگ جدول خیابان و رنگ جداول اتوبان

۳.نقش زیبایی با رنگ جداول خیابان بسیار مهم بوده و جز المانهای مهم شهری میباشد

کارخانه رنگ اکسیر به عنوان تولید کننده رنگ جدول خیابان و تولید کننده رنگ ترافیکی با در دست داشتن استاندارد از پژوهشگاه پلیمرایران یکی از با کیفیت ترین محصولات کشور را در زمینه رنگ جداول خیابان و رنگ ترافیکی نموده است.

قیمت رنگ جداول و قیمت رنگ ترافیکی کارخانه رنگ اکسیر نسبت به کیفت خوب ان بسیار مناسب بوده و برای پیمانکار رنگ امیزی ترافیکی و پیمانکار رنگ امیزی جداول بسیار مقرون به صرفه میباشد از طرفی گروه صنعتی اکسیر مجری رنگ امیزی جدول خیابان و اجرا کننده خطوط ترافیکی نیز میباشد و با داشتن ماشین الات رنگ و ماشین رنگ ترافیکی پروژه بزرگی را در کشور اجرا نموده است مجریان رنگ امیزی جدول خیابان و رنگ ترافیکی شرکت اکسیر خدمات خوبی را با سرعت و دقت بالا انجام میدهند فروش رنگ ترافیکی و فروش رنگ جداول از طریق دفتر مرکزی و فروشگاه رنگ اکسیر صورت میپذیرد.

قیمت رنگ جدول و قیمت رنگ ترافیکی

برای دریافت لیست قیمت رنگ ترافیکی و رنگ جداول خیابان کافیست تا با کارشناسان فروش اکسیر پرگاس از طریق تلفن و تلگرام ارتباط یرقرار کنید.

برای تماس کافیست روی شماره ها کلیک کنید

021-26356978

021-26356297

 

مزایای استفاده از رنگهای صنعتی

منتشرشده در مقالات برچسب‌ها رنگ صنعتی ، رنگ صنعتی چیست؟ , ترکیبات رنگ های صنعتی , قیمت رنگ صنعتی , رنگ صنعتی اپوکسی , رنگ های صنعتی ایران , خرید رنگ صنعتی نوشته شده توسط Super User

پیشگیری از زنگ زدگی و خوردگی:

یکی از راه های نگهداری و تعمیر دستگاههای صنعتی این است که از زنگ زدگی و خوردگی محافظت کنید. زنگ زدگی و خوردگی در نهایت منجر به آسیب دستگاه می شود که موجب خرابی طولانی مدت آن و اعمال هزینه های اضافی خواهد شد.

مقاومت در برابر آب و هوا:

استفاده از رنگهای صنعتی به عنوان پوششی برای دستگاههای صنعتی منجر به مقاومت در برابر تغییرات ناشی از آب و هوا ، حفاظت در برابر آسیب های ناشی از رطوبت، باران اسیدی، خوردگی و غیره می گردد. رنگهای صنعتی مقاوم در برابر اشعه زیانبار UV می تواند بسیار کاربردی باشد.

حفاظت حرارتی:

درجه حرارت بالا می تواند محیطی تهاجمی برای تجهیزات صنعتی ایجاد کند. خوشبختانه، تولیدکنندگان رنگهای صنعتی یک سری پوشش مقاوم در برابر حرارت ارائه کرده اند که حفاظت کافی در برابر شوک حرارتی و سایر مشکلات معمول در محیط های صنعتی را فراهم می کند.

 

پوشش اپوکسی سرامیکی چیست؟

منتشرشده در مقالات برچسب‌ها رنگ صنعتی ، رنگ صنعتی چیست؟ , ترکیبات رنگ های صنعتی , قیمت رنگ صنعتی , رنگ صنعتی اپوکسی , رنگ های صنعتی ایران , خرید رنگ صنعتی

پوشش اپوکسی سرامیکی

یک پوشش مقاوم در برابر سایش منحصر به فرد است که با اتصال ذرات سرامیکی به یک سیستم رزین محافظت می شود و بنابراین پوسته سرامیکی را پوشش می دهد. هر ذره و سرامیک پوشیده شده با رزین و می شود محکم در فیلم درمان بسته بندی شده.

پوشش اپوکسی و سرامیک فراهم می کند:

 

  • مقاومت در برابر سایش زیاد
  • مشخصات فیلم انعطاف پذیر
  • مقاومت در برابر خوردگی بالا
  • قدرت دی الکتریک بالا
  • نفوذ پذیری پایین
  • فیلم قابل بازیافت
  • قابل قبول برای تماس با مواد غذایی


رنگ اپوکسی یکی از انواع مختلف رنگ است. اپوکسی را می توان برای هر دو سطح داخلی و در فضای باز استفاده کرد، اما معمولا به عنوان یک پوشش کفپوش کفپوش عموم استفاده می شود. هنگامی که خشک میشود، رنگ اپوکسی به یک سطح سخت و با دوام تبدیل می شود، آن را انتخاب مناسب برای کف پوش پوشش می دهد. بزرگترین نقص در رنگ اپوکسی این است که رنگ حاوی گازهای کمی سمی است و برای فرد معمولی رنگ کردن آن مشکل است. همچنین، اگر اشتباهات ساخته شده یا سطح رنگ خشک و صاف باشد، ممکن است بسیار دشوار و گران باشد

مقاوم در برابر ضربه

رنگ اپوکسی بسیار قوی و مقاوم در برابر ضربه است، به این معنی که اگر آیتم ها بر روی سطح کاهش یافته یا رانده شوند، شكستگی، شكستن یا تقسیم بندی نخواهند شد. با توجه به این قدرت، رنگ اپوکسی معمولا در انبارها، گاراژها و مغازه های تعمیر خودرو استفاده می شود

ضد لغزش

اکثر رنگ های اپوکسی حتی اگر مرطوب یا روغنی باشند، مقاوم به لغزش است. با استفاده از یک سیستم اپوکسی اکریلیک دو بخش مبتنی بر آب، رنگ اپوکسی قادر به ارائه یک سطح مقاوم در برابر لغزش است. اگر این ناحیه از ترافیک سنگین باشد، ممکن است بخواهید از یک پوشش اپوکسی غیر لغزش استفاده کنید که یک سطح بافت را برای سطح محافظتی اضافی فراهم می کند

مقاوم در برابر آتش

اکثر رنگ های اپوکسی مقاوم در برابر شعله یا مقاوم در برابر آتش هستند. آنها می توانند حرارت تا 200 درجه سانتیگراد یا حدود 390 درجه فارنهایت را تحمل کنند. برای اطمینان از استفاده از رنگ اپوکسی که استفاده می کنید، مقاوم در برابر آتش است، برچسب محصول را بررسی کنید. با توجه به مقاومت در برابر آتش رنگ اپوکسی، معمولا در فرورفتگی های آتش نشانی، محصولات هواپیمایی تجاری و مناطق تولید و ذخیره سازی مواد منفجره استفاده می شود

 

 

قیمت پوشش سرامیکی

برای دریافت لیست قیمت رنگ های سرامیکی کافیست تا با کارشناسان فروش اکسیر پرگاس از طریق تلفن و تلگرام ارتباط یرقرار کنید.

 

برای تماس کافیست روی شماره ها کلیک کنید

021-26356978

021-26356297

 

 

رنگ اپوکسی ، رنگ پلی یورتان ، رنگ سرامیکی ، رنگ مخازن ، رنگ مخزن ، قیمت رنگ سرامیکی

رنگ آلکیدی

منتشرشده در مقالات برچسب‌ها رنگ سوله ، رنگ سوله ای ، قیمت رنگ سوله ، رنگ کف سوله ، رنگ سقف سوله ، رنگ آمیزی سوله

رنگ آلکیدی یا رنگ با پایه روغنی ، جزو رنگهای کاربردی محبوب است که دوام بالایی دارد . رنگ های آلکیدی جلوه ی ظریف و سنگینی را فراهم می کند که خاک و لکه را به خود نمی گیرد. این رنگ ها بدون اینکه کیفیت خود را از دست بدهند ، به راحتی تمیز می شوند.
اگرچه رنگ های آلکیدی به عنوان رنگ هایی با پایه روغنی شناخته می شوند، اما در واقع ترکیبات پایه ای روغنی در ساختار آنها وجود ندارد. رنگ های آلکیدی ، در برابر سایش مقاوم هستند. استفاده از این رنگ ها برای مناطقی با تردد زیاد در خانه مانند راهرو ها و اتاق های بازی کودکان ترجیح داده می شود. همچنین رنگ های آلکیدی نسبت به رطوبت ، مقاوم هستند. در نتیجه این رنگها انتخاب خوبی برای آشپزخانه، حمام و همچنین کابینت و مبلمان هستند.
رنگ آلکیدی با داشتن ویژگی هایی همچون براقیت خوب ، حفظ طولانی شید رنگی از سایر رنگ ها متمایز می گردد. رنگ های آلکیدی بر پایه رزین های آلکیدی ساخته شده و در انواع فام از سفید تا مشکی هستند . رنگ های براق آلکیدی مقاومت بالایی در برابر شرایط جوی و رطوبتی دارد و از براقیت قابل توجهی برخوردار هستند.
رنگ آلکیدی روی سطوح فلزی، چوبی، سیمانی و گچی در مصارف ساختمانی استفاده می شود.

 

قیمت رنگ آلکیدی

برای دریافت لیست قیمت رنگ های آلکیدی کافیست تا با کارشناسان فروش اکسیر پرگاس از طریق تلفن و تلگرام ارتباط یرقرار کنید.

 

برای تماس کافیست روی شماره ها کلیک کنید

021-26356978

021-26356297

 

 

رنگ آلکیدی - رنگ پایه روغنی - رنگ صنعتی - رنگ سوله - رنگ سوله ای

گروت اپوکسی و موارد مصرف

منتشرشده در مقالات برچسب‌ها

گروت و موارد مصرف آن

تعریف گروت : گروت تشکیل شده از آب ، سیمان ، ماسه و افزودنی های متداول دیگر است. از گروت ها برای پر کردن فضاهای خالی و ترک های بزرگ ، لایه لایه شدن و یا خرد شدن استفاده می کنند.از این لحاظ کاربرد گروت شبیه ملات می باشد. مهم ترین مزایای گروت ها این است که مکانی که در آن گروت ریخته می شود را کامل پر می کند. چون گروت منبسط شونده خاصیت غیر انقباضی دارد از گروت آماده جهت مصارف مختلفی مثل، زیر صفحه ستون ها، آنکربلت ها، نصب ریل ماشین آلات، برینگ پل ها، بلت ها، ریل ها، حایل ها و ...استفاده می شود. ملات ها و گروت ها باعث مقاومت های مطلوب و مطمئن و همچنین اتصال پایدار بین ملات یا گروت و سازها قرار گیرد و بر روی آن گروت یا ملات قرارگیرد از یک طرف و سطح زیرکار از طرف دیگر می شود. بطور کلی دو روش ملات ریزی یا گروت ریزی در داخل حفرات وجود دارد.
گروت ریزی با گروت سیال
روش گروت سیال در محل هایی که حفرات تقریباً بسته و مسدود و غیر قابل دسترسی بوده استفاده می شود ولی بیرون از آن، گروت کاری براحتی امکان پذیراست.

عملکردهای گروت چیست؟

گروت باید قوام یافته و سیال باشد و در حالت معمولی جاری شود. گروت نباید دچار جداشدگی آب و سنگدانه از هم شود و ته نشین نشود. گروت نباید دچار جمع شدگی قابل ملاحظه ای شود. گروت باید توان نگهداری آب ملات بتنی و سیمان را داشته باشد. گروت باید در حداقل زمان به مقاومت مطلوبی دست یابد. مجموعه موارد ذکر شده نیازمند همگونی مخلوط، مواد چسباننده و مصالح سنگی و مواد افزودنی است. اگر مخلوط گروت در کارگاه ساختمانی ساخته شود و از مصالح سنگی موجود استفاده شود، دانه بندی مناسب در گروت بدست نخواهد آمد.
انواع گروت چیست؟ گروت منبسط شونده بر پایه سیمان. گروت سیمانی اصلاح شده با مواد پلیمری بسپار گروت اپوکسی دوجزیی و یا سه جزیی. گروت آماده منبسط شونده

 

'گروت اپوکسی - رنگ اپوکسی - رنگ پلی یورتان - رنگ ترافیکی -رنگ صنعتی

برای تماس کافیست روی شماره ها کلیک کنید

021-26356978

021-26356297

انواع رنگ های صنعتی

منتشرشده در مقالات برچسب‌ها رنگ صنعتی ، رنگ صنعتی چیست؟ , ترکیبات رنگ های صنعتی , قیمت رنگ صنعتی , رنگ صنعتی اپوکسی , رنگ های صنعتی ایران , خرید رنگ صنعتی

رنگهای صنعتی یک نوع پوشش است که با توجه به بالاترین استانداردهای صنعتی در زمینه مقاومت شیمیایی و خوردگی طراحی شده است. این مواد از پلیمری ساخته شده است که سخت ترین پوشش را ارائه می دهند. آنها طراحی شده اند تا از خوردگی در اتصالات و لوله های فولادی که حاوی گازها، روغن، آب، فاضلاب، پتروشیمی و تجهیزات پردازش مواد غذایی است و نیازمند پوشش نچسب می باشد ، ممانعت بعمل آورد. همچنین در تجهیزات کشاورزی، خودرو و ساخت و ساز مورد استفاده قرار می گیرد.

رنگ صنعتی ، رنگ ترافیکی ، رنگ سوله
رنگهای صنعتی عمر مفید مواد را افزایش داده که به نوبه خود هزینه های جایگزینی را محدود می کند.
برخی از پلیمرهای معمولی وجود دارند که به عنوان رنگ صنعتی استفاده می شوند عبارتند از:
اپوکسی
پلی یورتانی
فلورو پلیمر
از رنگهای صنعتی چوب ، اغلب در مواردی چون مبلمان، لوازم خانگی، لوازم حمام و آشپزخانه استفاده می شود. رنگهای صنعتی هنگامیکه به عنوان پوشش رویه استفاده شوند از نظر نوع رزین به کار رفته به عنوان رزین پایه دارای محدودیت های بیشتری هستند. هرچه به سطوح زیرین نظیر پوشش اصلی و آستری می رویم ، تنوع رنگهای صنعتی بیشتر می شود. به عنوان مثال آستری های اپوکسی، آستری های پلی یورتانی، آستری های فوری و آستری های کوره ای از گستردگی این محصولات خبر می دهند.

لیست رنگ های صنعتی اکسیرپرگاس

گروه محصول کد محصول نام محصول
solvent free و سرامیکی pxp200sf رنگ بدون حلال بهداشتی solvent free
solvent free و سرامیکی PXP 250 رنگ بدون حلال ضد اسید
آمین اپوکسی PXP 350 پرایمر آمین اپوکسی
آمین اپوکسی PXP 355 پوشش میانی آمین اپوکسی
آمین اپوکسی PXP 360 پوشش نهایی آمین اپوکسی
آمین اپوکسی PXP 380 رزین آمین اپوکسی
آمین اپوکسی PXP 350 هاردنر آمین اپوکسی
آمین اپوکسی PXP 320 پوشش رویه گلس فلیک GLASS FLAKE
لاک ها PXP 310 لاک آمین اپوکسی
لاک ها PXP 305 لاک آمید اپوکسی
لاک ها PXP 307 لاک پلی یورتان
آمید ها PXP 346 پوشش میانی آمید اپوکسی
آمید ها PXP 290 پوشش رویه آمید اپوکسیTOP COAT
آمید ها PXP 255 کولتار اپوکسی
پلی یورتان PXP 305 رویه پلی یورتان صنعتی
پرایمر های حاوی زینک PXP 215 زینک کرومات اپوکسی
پرایمر های حاوی زینک PXP 220 زینک فسفات اپوکسی
پرایمر های حاوی زینک PXP 212 زینک ریچ اپوکسی
پرایمر های حاوی زینک PXP 212 زینک ریچ اپوکسی
پرایمر های حاوی زینک PXP 230 زینک ریچ اپوکسی
پرایمر های حاوی زینک PXP 210 زینک فسفات آلکیدی
آلکیدها PXP 205 رنگ سوله
آلکیدها PXP 71 ضد زنگ آلکید طوسی
آلکیدها PXP 70 ضد زنگ آلکید اخرایی
آلکیدها PXP 206 رنگ آلکید نرده و پل سفید
آلکیدها PXP 206 رنگ آلکید نرده و پل رنگی
تینرها PXP 620 تینر اپوکسی
تینرها PXP 625 تینرپلی یورتان
تینرها PXP 626 تینر شستشو 
تینرها PXP 610 تینر ترافیکی
تینرها PXP 610 تینر ترافیکی(بشکه ای)
تینرها PXP 605 تینر جدولی
تینرها PXP 665 تینر فوری
رنگ جدولی PXP 160 رنگ جدول آلکیدی سفید
رنگ جدولی PXP 160 رنگ جدول آلکیدی رنگی
رنگ جدولی PXP 195 رنگ نما و جدول اکلریک پایه آب
محصولات ترافیکی PXP 190 رنگ ترافیکی سرد دو جزئی سفید
محصولات ترافیکی PXP 190 رنگ ترافیکی سرد دو جزئی رنگی 
محصولات ترافیکی PXP 177 رنگ ترافیکی سرد تک جزئی رنگی
محصولات ترافیکی PXP 177 رنگ ترافیکی سرد تک جزئی رنگی 
محصولات ترافیکی PXP 150 چسب ترافیکی دو جزئی تابستانی
محصولات ترافیکی PXP 150 چسب ترافیکی دو جزئی زمستانی

قیمت رنگ صنعتی

لیست قیمت رنگ های صنعتی

سایت جدید اکسیرپرگاس www.exirpergas.com

برای تماس کافیست روی شماره ها کلیک کنید

021-26356978

021-26356297

 

اطلاعات پایه ی رنگهای صنعتی

منتشرشده در مقالات برچسب‌ها رنگ صنعتی ، رنگ صنعتی چیست؟ , ترکیبات رنگ های صنعتی , قیمت رنگ صنعتی , رنگ صنعتی اپوکسی , رنگ های صنعتی ایران , خرید رنگ صنعتی

علم شیمی پایه و اساس تولید رنگ صنعتی می باشد. این محصول از پرمصرف ترین رنگ ها ست که در زندگی بشر استفاده می شود. رنگ های صنعتی معمولاً به صورت مایع تولید شده و با استفاده از تجهیزات صنعتی مناسب ، بر روی سطح اعمال می گردند.زیر سازی در این نوع رنگ نقش مهمی دارد. زیرا با در نظر گرفتن قیمت بالای رنگ های صنعتی انتظار می رود تا مدت ماندگاری آنها بالا بوده و نیازهای ما را هم برآورده سازد.

پیش از اعمال رنگ بر روی سطوح فلزی یا بتنی ، بایستی بستر سازی مناسبی مطابق با استانداردهای بین المللی صورت گیرد.

رنگ های صنعتی معمولاً در ۲ یا ۳ لایه و یا بیشتر اجرا میگردند. رنگهای صنعتی محصولاتی هستند که طراحی آنها با توجه به خواص و عملکرد محافظتی صورت می گیرد . اگرچه حفاظت هدف اصلی آنهاست، می توان طراحی زیبا و مناسبی برای این دسته محصولات در نظر گرفت.

 

  رنگ سوله ای -رنگ جداول -رنگ صنعتی ، رنگ ترافیکی


برخی از رنگهای صنعتی همچون اپوکسی ها و پلی اورتان ها دوجزئی بوده که طبق دستور العمل کارخانه تولید کننده با نسبت های متفاوت با یکدیگر ترکیب شده و سپس بر روی سطح اعمال می گردد . یکی از کاربردهای مهم رنگهای صنعتی ، کنترل خوردگی بتن و فولاد می باشد . کاربرد رنگهاي صنعتي در محيط هاي صنعتي بوده و بمنظور رنگ آميزي و پوشش دهي محصولات صنعتي به كار مي روند.

رنگهای صنعتی بازار بزرگی تشکیل می دهند که طی آن صدها میلیون گالن در سال برای کارخانجات مختلف صنعتی فروش دارند.

برای تماس کافیست روی شماره ها کلیک کنید

021-26356978

021-26356297